Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan minőségi kutyatáp,...

Van olyan minőségi kutyatáp, ami közismert üzletekben is kapható, vagy mindenképpen a netről kell rendelni már bejáratott prémium tápokat?

Figyelt kérdés
2022. okt. 21. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

En a dm-ben vettem regen egy fajtat neha-neha, amiben 30% hus volt. De egyreszt asszem csak valami 1,5 kilos kiszerelesben volt, csak akkor “nyultam hozza”, ha bena voltam es nem rendeltem meg idoben a kutyam tapjat es elfogyott :D

Nem tudom letezik-e meg, meg kell nezni, ez 2 eve volt. De nyilvan nem eri meg ezzel etetni, csak akkor, ha par kilos kutyad van.

2022. okt. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

30% hus? Tehát 70% gabona

Magyarán 0 tápanyag

Ez hol jóminőségű? Gondolom 200 ft/kg😂

2022. okt. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Tessek megnezni, hogy manapsag mit lehet kapni 200 forint/kiloert. Egyreszt lehet, hogy semmit, masreszt meg ha igen, az max 4-5% hustartalmu lesz.


Sajnos vagy nem sajnos, 30% hustartalmu tap nem szamit szar minosegnek :) Ez olyan kozepkategoria alja amugy. De en is csak neha etettem ezzel, de amugy ha azt vesszuk, a szokasos kis tapunkban is csak 70% hus van (platinum) es az meg mar igencsak szuperpremium minosegnek szamit.

Na most akkor hogy van ez?Hogy kell szamolni? :)

2022. okt. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Fressnapfban például elég nagy a választék, nagyobb Alphazookban is lehet válogatni. Tapasztalataim szerint viszont jobban megéri netről rendelni. Két nagytestű kutyám van, szóval egyszerre rendelek kb. 30kg tápot, ekkor már ingyenes a szállítás és maga a táp is pár száz forint/kilóval olcsóbb, mint boltban.
2022. okt. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Petnet
2022. okt. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!