Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám mindennap valami...

A kutyám mindennap valami kárt csinál bennem ha hazajövök, kezd elegem lenni?

Figyelt kérdés
Nagy termetű kutya, csak rám ugrál nem érdekli akármit is teszek. Ma bele estem a rózsabokorba akkorát lökött rajtam arról nem is beszélve,hogy nem tudok szép ruhát felvenni mert azonnal összekoszol, teljesen nem normális már ez az állapot. Kölyök kutya még nincs egy éves de elegem van, viszont a párom nem hajlandó oda adni másoknak. Vele nyilván nem csinálja ezt csak engem néz ennyire idiótának ez a kutya. Állandóan jön mindenhová utánam, le se szakad rólam és állandóan rám ugrál. Hiába is ütnék rá amúgy megsem érezné mert erő sincs bennem

2022. okt. 25. 14:20
1 2 3 4
 1/39 anonim válasza:
87%
A kutyaiskolában is így nyomja?
2022. okt. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
98%
Bocsánat de minek nektek nagytestű kutya ha ennyire képtelenek vagytok megnevelni?
2022. okt. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 Jazmin_12 ***** válasza:
88%

1.Nem játszol vele sokat! Pl.: Labdázás

2.Játszani/enni szeretne!

3.Nincs neki elég helye!

4.Sok energiája van, mivel kiskutya!

2022. okt. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 DeMoR ***** válasza:
97%
Szerintem olyan embernek nem való felelősség, aki nem tud vele mit kezdeni. Érdemes volna inkább minimum segítséget kérni szakembertől, de inkább egy strapabíró szobanövénnyel lenne érdemes "kezdeni" annak a tanulmányát, mit jelent ,,nevelni,, !;D
2022. okt. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 Jazmin_12 ***** válasza:
95%
#5 Igazad van!
2022. okt. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
92%
Mióta van nálatok a kutya? Ha 12 hetes kora óta, akkor már bőven le kellett volna erről szoktatni. Ha mondjuk csak épp 1 hete fogadtátok örökbe (amit kétlek), akkor gyorsan kezdjetek el dolgozni ezen (is). A felugrálásról lenevelés az egyik legkönnyebben kivitelezhető dolog, ha az első próbálkozástól kezdődően minden családtag konzekvensen alkalmazza. Kutyaoviba/suliba gondolom nem jártok vele. Ha kölyökként ilyen nagy méretű, akkor nagyon gyorsan rendet kell tenni a TI fejetekben és nem a kutyát ütlegelni, azzal sokat nem érsz el.
2022. okt. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
92%
Ja most látom, hogy csak veled csinálja. Akkor csak arra vonatkozik a kérdésem, hogy te az elejétől kezdve alkalmaztad-e az ugrálásról lenevelést? Illetve mennyire veszel részt a kutya életében? Etetés, sétáltatás, játék, tanítás stb.?
2022. okt. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Próbáltam alkalmazni dolgokat,hogy ne ugráljon de leginkább semmi nem használ, még nem nőtt ekkorára el tudtam lökni de most már lehetetlenség és általában mindennap vagy minden második nap fellök, a múltkor hetekig kék zöld volt a könyököm és a térdem. Mióta ekkora tanácstalan vagyok, tényleg nem merek bejönni sem. Állok a kapuba perceket, nem ártana a légynek sem de mégis az ugrálással sok kárt okoz. Én nem tudok rá hatni, volt már több kistermetű kutyám soha nem volt gond velük de tényleg ez a kutya teljesen más tényleg elég idióta.
2022. okt. 25. 15:33
 9/39 anonim ***** válasza:
91%
Nekünk tök érthetően elmagyaráztad, most ugyanezt a párod előtt.
2022. okt. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Én sétálok velük de nem pórázzal hanem kocsival viszem ki őket egy közeli erdőbe és futhatnak. Pórázzal elhúzna valószínűleg,illetve nem is olyan a környék,hogy sétálhatunk errefelé nyugodtan
2022. okt. 25. 15:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!