Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen napirutint ajánlanátok...

Milyen napirutint ajánlanátok egy 1éves Cane corso XL Stafford mixnek? Iskola mellett kellene amit mindennap megtudok neki adni ha valaki segítene megköszönném.Ha a jelenlegi megfelel akkor milyen idős kortól növeljem a mozgást?

Figyelt kérdés

Jelenlegi—>

Reggel rendbe rakom a portáját kis játék 10-15p vízcsere majd napközben a társával játszanak illetve nagyrészt pihennek majd mikor lehűl az idő 18-19óra fele játék(15-20p),séta(40-60p),Vezényszavak gyakorlása(20-30p), majd közös pihenő illetve amit szeretne(30-60p) vacsora és alvás.



2021. aug. 19. 06:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha egész napra egyedül van hagyva, akkor ajánlatos előtte reggel jól lefárasztani, megsétáltatni.

Nekem mindig bűntudatom volt, ha későn keltem és csak egy 15 perces pisi sétára vittem ki, aztán szegény egésznap arra várt, hogy végre hazaérjek és foglalkozzak már vele.

Inkább este feküdj le korábban, de reggel kelj időben hozzá.

2021. aug. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Viszont azt nem tudnám mindennap tartani neki,a társával reggel megoldják este pedig mindig ott tudok vele lenni.
2021. aug. 19. 16:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha 2 eves elmult,akkor jarj vele kocogni este /amikor nincs senki.

Ha visszahivhato,akkor barmikor.

Heti 2 alkalom,ha 3-4 oran at tart. Fontos neki,h te is vele egyutt kocogj.

Mentes vizet hus sajt falatokat vigyel kozben tanitashoz!!


Fontos nagyon az ilyen kis motivacio.


Egy vegtelenul lustanak kinezo amstaff gazdaja

2022. okt. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!