Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A linkben szereplő kutyus...

A linkben szereplő kutyus meghalt, elveszett, vagy pontosan mit takar az "elveszett"?

Figyelt kérdés

[link]


Látom ezt a kutyát, és bár tudom a szó jelentését, valahogy mégsem tudom felfogni. Bekerült, már mióta ott élt a menhelyen, aztán a menhelyről elveszett? Vagy az elveszett máshogy fogalmazva a meghalt (de akkor miért nem vették le, hanem írták azt, hogy elveszett)?


2022. nov. 1. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

Facebook oldalukon kitettek egy posztot még 2018-ban róla, miszerint eltűnt Pomázon, gondolom egy ideiglenes gazdájától. Bemásolom neked a szöveget, de ha rámész a facebook oldalukra és beírod a keresőjükbe, hogy Bia, akkor kidob pár posztot róla. Sajnos nem látok olyat, hogy megtalálták volna, de ha írsz nekik, biztos válaszolnak.

Ez a szöveg:

ELVESZETT POMÁZON!

Tegnap (2018.06.27.) eltűnt Bia nevű 11 éves, EXTRA FÉLŐS kutyánk Pomáz, Kartália dűlőről! 🙁 Bia különleges spriccelt szürke színű, kb. 10-12 kg-os, ivartalanított, regisztrált chipes szuka kutya.

Bia nagyon félős, biztosan nem lehet megfogni!!!!! Nem is érdemes próbálkozni, csak elrohan. Kérjük, aki látja hívjon minket, éjjel nappal!!!

2022. nov. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez az első eset, hogy bekerült kutya elveszik tőlük... Én nem tudom mit csinálnak, de érdekelne a háttere a dolognak.
2022. nov. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy meglep, hogy csak ennyit írtak hozzá, hogy "elveszett". Láttam több elveszett állatot is a weboldalukon, de ott legalább egyértelműen odaírták, hogy keresik őt, meg hogy merre veszett el, de itt az hogy "elveszett", ez olyan félinfó, legalább odaírnák egyértelműen.


Amúgy van egy olyan menüpont a weboldalukon, hogy "in memoriam", ami ugye azt jelenti, hogy "emlékére", szóval elvileg csak azok a kutyák, akik ott vannak, azok hunytak el (legalábbis ha jól értelmezem).

2022. nov. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindenkinek ment a néhai zöld kéz.
2022. nov. 1. 22:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!