Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beteg vagy csak makacskodik?

Beteg vagy csak makacskodik?

Figyelt kérdés

Tacskóról van szó,ő nagyon egy kis makacs.Van hogy képes nem enni napokig csak mert nem fogára valót kap,de amint kap "finomabbat" egyből eszi.Beteg lehet vagy csak makacskodik?

Illetve hozzátenném hogy sokat fogyott emiatt az utóbbi időben,nem mondom hogy kint vannak a csontjai mert nem,de elég vékonyka (szerintem)


máj. 2. 00:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szoktasd rendszerességhez, normális etetéshez, fix kaja legyen, nincs válogatás, parancsra van evés, vagy elveszed előle, ha nem eszi meg, következő etetésnél kapja csak meg. Így könnyebb kiszúrni, ha valami baja van. Azért egy állatorvosi látogatás nem árt, ha tényleg nagyon vékony, mert ennek komolyabb oka is lehet a makacskodásnál.
máj. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, ez a baj ha hagyja a gazdi válogatni a kutyát,hogy aztán már nem lehet eldönteni,hogy beteg vagy mi baja.


Én kutyáim nem ennék meg a vacsorát akkor mennék orvoshoz,mert nekem mindig mindent megesznek,ha ott hagyják a kaját akkor tudom vmi nem oké.


Elsővel egyet értek ezt csináld végig.

máj. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!