Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi az álom kutyafajtád, és miért?

Mi az álom kutyafajtád, és miért?

Figyelt kérdés
Ami valamiért különleges szmáodra, vagy olyan tulajdonságai vannak amik más fajtákban nincsenek.

2022. nov. 2. 08:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
81%

11# Ó, ha tudnád mi folyik kaukázusis körökben... Minden kutya selejt amelyik nem akar mindenkit szétszedni a gazdáján kívül, teljesen mindegy hol vannak épp. A szemükben az enyém is az.

5-ös voltam.

2022. nov. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
97%
Egy kis csivava. Nagyon ragaszkodók, okosabbak, mint az emberek gondolnák és sokáig élnek.
2022. nov. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a legszebb a husky, és pár utcányira lakik egy, aki egy tündér aranyos kutya, pedig nem vagyok kutyás, de ő tényleg cuki és szép.
2022. nov. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
90%
Puli. Egyszerűen gondolatolvasó, sok személyes tapasztalat alapján is. Na meg magyar embernek magyar kutyát, így is elég nagy sz*rban vannak a hagyományos fajták az állományt tekintve.
2022. nov. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Álomfajtám a mudi lenne, külsőre és belsőre is, mert szeretem a rókaszerű fejét, az álló füleit és a szőre is nagyon egyedi szerintem, közben mégis könnyen gondozható. Ráadásul sokszínű fajta, mindenki talál neki tetszőt. Nekem a cifra a kedvencem.


Itt jön a DE

helyette csivavát és tacskó keveréket tartok, mert nem tudnék (jelenleg) megfelelő életet biztosítani egy mudinak. Nem vagyok egy pörgős ember és szerintem egy mudival minimum futni kell járni, vagy valami kutyás sportot űzni. Ha lesz kertes házam és elszánom magamat a futásra, ami egyébként nekem sem ártana :D akkor bevállalok majd egy mudit


Ettől függetlenül imádom a csivavámat és a tacskó keverékemet is, tökéletesen beilleszkedtek az életembe és nem kell attól tartanom, hogy ha kimarad egy hosszú séta, akkor lebontják a lakást.

2022. nov. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem a husky. Gyerekkoromban a szépsége miatt tetszett csak, aztán amikor élőben is találkoztam példányokkal, mind olyan volt, mint egy fura, kutyatestbe zárt macska és ez nekem valamiért szimpatikus, szeretnék majd legalább egyet az életemben. Amúgy a malinois is tetszik nagyon de biztosan nem tudnám úgy foglalkoztatni, dolgoztatni ahogy kellene.
2022. nov. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Újfundlandi. Valami második osztályos olvasókönyvemben volt valami mese illusztrációval, hogy a kisgyerek azon lovagol. Ha gyerekem lesz, tuti lesz egy újfundlandim vagy komondorom, hatalmas, békés állat, amit nyűhet a gyerek - persze nem azon a hatalmas kutyán gyakorolnám a kutyanevelést.
2022. nov. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
90%

Munka border és abból is rövidszőrű - Azért, mert mindig mindenre vevők, lehet velük szinte bármit sportolni, kutyával, emberrel nem agresszívak és lesik a gazdi szavát.


Orosz fekete terrier - Gyerekkori álmom, szerintem gyönyörű, egy kis testőr funkciót is szánnék neki,- bár szerencsére azt veszem észre, hogy az emberek egyre jobban képesek úgy tartani a kutyájukat, hogy az ne veszélyeztessen minket-.

2022. nov. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
85%

Kaukázusi (anyámeknak voltak). Német juhász (nekem volt 13 évig) plusz egy Pincsim volt 17 évig.

A Rhodesiai teszik nagyon.

De egy Pincser keverékem van.

2022. nov. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
56%

Amerikai stafford: elvezi,h mindig mindenhol en parancsolok (igaz kedvesen es udvariasan). Elvezi a puszilgatast olelgetest,a rendszeres orakon at tarto egyutt kocogasokat velem. Igazi sportos kutya ,orommel jon velem futni esoben is (esokabatban van o is) es hoban is.

Mert ugye a sportember,mindig megy belso kenyszerbol a sport elvezete miatt)

Nem kell legugolni a simizeshez,jutfalat adashoz gornyedni se kell.

Lehet oltoztetni osztol ,mert fazosak. Lehet vele birkozni otthon. Megerti az emberi beszedet. Tudok vele soppingolni,ahol kutyat lehet vinni,mindenhol csendben vyn (a tenyeszto igy nevelte elo az osszeset!! ) ,orommel eszi a dietas vizbe fott zoldseg+husaimat,amit a pasim nem eszik meg 😂.

A szomszedok nem kopogtanak,nem zaklatnak.

2022. nov. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!