Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kaphatok ha útlevél...

Morfologus kérdése:

Mit kaphatok ha útlevél nélkül viszem átt a kutyám a határon és elkapnak? Mondjuk csak a szomszédos városba vinném.

Figyelt kérdés
Igaz határ már nincs, de mivan ha...:) Komáromról lenne szó, kutyaoviba szeretném vinni. Szovákiába nem találok magyar kutyasulit.
2010. szept. 28. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Kapni nem kapsz semmit, egyszerűen nem engednek át... :(
2010. szept. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó az ok. de pl ha viszem vissza és úgy?
2010. szept. 28. 20:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Az új oltási könyv egyben útlevél is.
2010. szept. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos a jogszabályt nem tudom, de ahogy a hatóságokat ismerem simán le is foglalhatják a kutyádat. Az enyémet egyszer itthon akarták bevinni az illatosra, miután közölték, hogy letartóztatnak, mert otthon felejtettem az irataimat és nem tudtam magam igazolni.


Nem olyan horror az útlevél ha van chipje, chipet meg mindenképpen érdemes rakatni bele. Itthon kb. 15 ezerből megúszod, és soha többet nem lesz vele gondod.

2010. szept. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!