Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Erdélybe szeretném vinni a...

Erdélybe szeretném vinni a kutyusom, útlevél+chip és veszettség elleni oltáson kívül kérnek még valamit a határátkelőn?

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
nem...mi is nemrég voltunk:)
2011. júl. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jaj dejó! :) Nagyon félünk, hogy a határnál visszafordítanak. Az egyik doki csak ennyiről beszélt, de ma egy másik doki mindenféle vérvizsgálatot mondott meg állítása szerint a laboreredmények alapján derül ki, hogy "valóban hatásos volt a veszettség elleni oltás". nem tudtam, hogy most kizsebelni készül vagy valóban ennyi nyomor jár egy határátkeléssel...
2011. júl. 5. 14:22
 3/7 anonim ***** válasza:
elviekben kellhet a titer de tőlünk még soha nem kérték. De a tittert már az oltás másnapján is le lehet venni (ha nem az első oltása) és 3 nap alatt megvan az eredménye.
2011. júl. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1 éves mini dobermann (pinscher). Pár hete kaptam, soha nem kapott oltást, már féreghajtottam, nem volt férge és hát hízik mint a kisdisznyó :D (nincs elhízva csak csont-bőr volt amikor kaptam). Kombinált oltást csak a kövi fizumból tudok neki beadatni :( Azt kérhetik? Ha nem lenne 6000.- hanem mondjuk 3-4 ezer akkor most megkapná...
2011. júl. 5. 14:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Tőlünk volt, hogy a kutya útlevelét sem kérték.
2011. júl. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amúgy az útlevél ellenőrzésről annyit, hogy átadom a határőrnek, belenéz, majd megkérdezi, hogy "milyen fajta"? Benne van a második oldalon a fajtája...
2011. júl. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

AWWW köszönöm szépen a válaszokat! Így már nem fogunk gyomorideggel elindulni... :)

Tényleg nagyon szépen köszönjük!

2011. júl. 5. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!