Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyök korú keverékről kb...

Kölyök korú keverékről kb honnan tudom hogy mekkora lesz?

Figyelt kérdés
Hogyha nagy mancsa és hosszú lába van akkor valszeg nagy lesz ugye?

2022. nov. 8. 03:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. nov. 8. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Abból igen, arra következtethetsz,hogy nagyobb méretű lesz.
2022. nov. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Mondjuk én már láttam olyan felnőtt kutyát, ami tacskó szerű/méretű volt, és németjuhász méretű nagy szőrös, tappancsai voltak :)

Örökre megjegyeztem , sosem láttam hasonlót

2022. nov. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Biztos lemaradt a vége 3-as. Méred, osztod, izére emeled, szorzod 4 lábbal és utána mi lesz =x? Vagy = agyi kapacitásod összértéke % humorérzékeddel?

Kedves kérdező , nagy valószínűséggel nagy testű masszív csontozatú kutya lesz belőle. Az is lehet ,hogy erős csontozatú közepes termetű kutya lesz.

Pontosabban lehet és, te is tudsz következtetni a két leírt adaton kívül a kölyök (néhány hónapos min. 3 ) marmagassága plusz, ha felfedezhető rajta valamilyen domináns fajta jellemző.

2022. nov. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"valszeg nagy lesz ugye?" Jók az információid. Kölyök keverék kutyánál a nagy mancs hosszú láb kombinációbol nagytestű felnőtt kutyára számíthatsz.
2022. nov. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!