Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik lenne jobb nekem?...

Melyik lenne jobb nekem? Vizsla vagy foxi?

Figyelt kérdés
Egy okos, ügyes, szép és engedelmes kutyát szeretnék, sport célra.
2010. szept. 28. 22:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A foxi egy kis energia bomba. De amiket írtál mindkettôre jellemzô :)
2010. szept. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mindkettő :)
2010. szept. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vizsla! Sokkal szimpatikusabb "arca" van. És nem egy hisztis fajta. Nyugodtabb a foxinál, de nagyon sportos is tud lenni.
2010. szept. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mindkettő. Talán a vizsla egy kicsit gazdimániásabb, nagyon "egygazdás" kutyus. Imádja az egész családot, de A gazdi neki az Isten. Milyen sport a cél?
2010. szept. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
A Foxi az egy tündér!!! Nekem az van kb már 20 éve. A mostani az 4 éves, de azt tudni kell, hogy unatkozni nem lehet mellette, de nem is engedékeny és annyira nem szófogadó! Kicsit akaratos! De én semmi más kutyát nem hiszem, hogy fogok venni! Ha játszani akar akkor le nem tudod vakarni magadról! De olyan muris kiskutya, hogy soha nem lehet Rá haragudni bármit is csinál! Tehát én CSAK FOXIT vennék!:):):)
2010. szept. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
a foxi talán alkalmasabb, ha pl. agilityzni szeretnél vele.
2010. szept. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én midnenképp vizslát választanék. Szebb, okosabb és nem olyan hisztis. ( tudoooooom, neveléstől függ, de általában)
2010. szept. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A kettőből mindenképpen a vizsla.
2010. szept. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Foxinál nagyobb hangsúlyt kell fektetni a szocializációra.

Hát, egyébként mind a kettő nagyon pörgős kutya, úgyhogy ha mindkettő belső tulajdonságai megfelelnek neked, akkor válasz a külsejük alapján. Vagy, hogy kisebb, vagy kicsivel nagyobb kutyát szeretnél! :)

2010. szept. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válszokat! :)

Agility, és dogdancing-re szeretném és kutyaiskolás trükkökre megtanítani.Nálam az nagy hátrány ha hisztizik, mert azt nem nagyon szeretem, de gondolom ezzel mindenki így van. :) Ezek alapján jobban hajlok a vizsla felé, mert én egy szép, közepes, erős, izmos kutyust szeretnék, aki imád engem (ahogy én is őt) és engedelmes, okos, érett. :)

2010. szept. 29. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!