Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyákat ugyanúgy leköti a...

A kutyákat ugyanúgy leköti a tv, mint az embert?

Figyelt kérdés
2022. nov. 10. 09:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem igazán értem a lepontozásokat. A kutyának nyilván nem a szemük a legjobb érzékszervük, de valamit azért látnak, és hangokat is hallanak. Nincs két ugyanolyan kutya, míg az egyiket egyáltalán nem érdekli a tévé, másik lelkesen ugatja a tévében látott macskát, másik kutyát... stb. Én nagyot nevettem, amikor a kutyám arrébb mozdult, mikor kitakartam a tévét (talán pont ruhát hajtogattam, nem emlékszem), az egy nagyon egyértelmű mozdulat volt a részéről, hogy figyeli a műsort. Nem mindet, és nem is mindig, van, hogy csak befekszik mellém, amikor nézek valamit. Ugyanígy kinéz mögém, amikor épp az utcán valami feladat miatt leültetem magam elé, és ő észrevesz mögöttem mondjuk egy ismerős kutyát.
2022. nov. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!