Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyával tömegközlekedés?

Kutyával tömegközlekedés?

Figyelt kérdés
Heti pár alkalommal 20-25percet villamosozunk az 1 éves kutyámmal és a végére már nagyon rosszul bírja. Valakinek valami tipp a nyugodt utazáshoz? Jutalomfalaton kívül:)
2022. nov. 11. 14:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
92%
Fáraszd ki előtte/ vigyél játékot/ne közvetlen indulás előtt hanem előtte egyen 20percel min.
2022. nov. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sajnos a játékok nem annyira kötik le, főleg ha sok az inger körülötte.
2022. nov. 11. 18:50
 13/17 anonim ***** válasza:

Vigyel plussallatokat. Tanitasd az iranyokat neki: jobbra balra le fol. Idegdn nyelven is!!!


En meg vadallatok ujjbabot is rendeltem gyerekjatekboltbol. !! Azt is villamoson hasznaltam.


Az rgyik utas annyira nezte,h milyen figyelmesen csinalja a kutya,h elfelejtett leszallni :D

2022. nov. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ul marad parancsot tudja mar?


En 7 honapos ivaros kan amstaffal kozlekedtem villamoson mar a vasarlas napjan. Sima ugy volt. Nehany csaj szoknyaja ala bebujt,de csak mosolyogtak.

2022. nov. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy azért nyüszít, mert már tudja, hogy lassan a célnál vagytok és izgatott csak te félreértelmezed? Lehet, hogy valamiért nagyon szereti azt, ami a végpontban szokta várni vagy esetleg rajtad érzi az idegességet, hogy hamarosan szálltok és át kell vágni a tömegen egy kutyával.


Lehet, hogy elég lenne egy valóban határozott rászólás is és én kipróbálnék vele más tömegközlekedési eszközöket, más villamosvonalakat is, ahol különböző időtartamot utaztok.

2022. nov. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az elején nálam is fárasztani kellett előtte, viszont egy idő után már arra sem volt szükség, mert megszokta. Egy 1 éves kutya még nem teljesen felnőtt, úgyhogy még kell pár hónap mire beérik, addigra meg is szokja az utazást.
2022. nov. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további válaszokat.

Tud ülni, maradni stb, vagyis otthon nagyon szépen tudja, ha sok az inger akkor még nehezen adja a figyelmét, de dolgozunk rajta.


Nem nagyon tudunk más útvonalon menni, csak egy villamos ami arra közlekedik, de hamarabb megyünk legközelebb és lesétálunk pár megállót , így rövidül is a villamoson töltött idő és reméljük ki is fárad.


Azzal meg tisztában vagyok, hogy idő míg megszokja, nem is várom hogy tökéletes legyen, csak tippekre voltam kiváncsi, ki hogy szokott utazni:)

2022. nov. 13. 17:50
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!