Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tennél, ha a kutyád...

Mit tennél, ha a kutyád átszökne a szomszédba, majd a szomszéd nyitott ajtaján befutna a házba, a szomszéd pedig leszúrná?

Figyelt kérdés
(A kérdés csupán elméleti, semmi valóságalapja nincs.)

2022. nov. 14. 00:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%
Jó kis veszekedés generáló kérdést akartál?
2022. nov. 14. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%
Feljelenteném a szomszédot, és miközben normális kerítést csinálnék, elgondolkodnék azon, minek volt kutyám, ha nem tudtam biztosítani, hogy ne szökjön el.
2022. nov. 14. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%
Mikszath Kalman "A fekete varos" c. regenye eppen egy ilyen epizoddal kezdodik, amikor is Gorgey alispan vadaszkutyaja egy nyul utan atszalad a Locse varosahoz tartozo szomszed vadaszteruletre, mire a locsei fobiro lelovi a kutyat, az alispan pedig valaszul lelovi a fobirot. Nem ajanlott modszer.
2022. nov. 14. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
67%

A kérdés nem elméleti, hanem

1: provokatív

2: képtelen hülyeség

2022. nov. 14. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Nem provokatív, se veszekedő kérdést nem akartam, felettébb szomorú, hogy az emberek mindenben a rosszindulatot látják:/

2# és #3 köszönöm a választ.

2022. nov. 14. 05:27
 6/25 A kérdező kommentje:

#6

Éjszakai unalom csodákra képes:D

2022. nov. 14. 05:37
 7/25 anonim ***** válasza:
92%
Magamra lennék morcos. Hiszen köteles vagyok az állatomat a saját portámon tartani.
2022. nov. 14. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
86%
Elhamvasztatnám a kutyám. Amúgy meg azon gondolkodnék, hogy lehettem olyan hülye, hogy nem figyeltem a kuyamra, aki így képes volt megszökni. Nem, egy pillanatig sem hibaztatnam a szomszédot.
2022. nov. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
98%
Egyik szomszédom sem szociopata, a kerítés pedig szökésbiztos. Szóval erre kevés az esély. Illetve már én is vigyáztam a szomszéd kutyájára, ő is az enyémre, néha együtt is sétálunk. Szóval mindenképpen meglepődnék.
2022. nov. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

A mi szomszédunk egyik macska méretű kutyája egyszer átjött, még a házba is bejött, de a macskáim megkergették... Bár a hangja hatalmas a fenevadnak, igazából attól jobban féltem, hogy a 7 kg-os macsek összecsomagolja a 3kg-os jószágot mint attól, hogy a kutya kárt tesz bennünk...

Áthívtam a szomszedot, hogy mentse ki a fotel alól a kutyáját és felhívtam a figyelmét, hogy talán apróbb lyukú kerítésre lenne szükségük. Nem lett belőle harag, de lett új kerítés!

2022. nov. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!