Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Büdös ragadt a kutyám szőrébe....

Büdös ragadt a kutyám szőrébe. Mivel szedjem ki?

Figyelt kérdés

A kutyámat pár napig kutyasittelésre az egyik ismerősömnél hagytam míg elutaztam, de nem tudtam, hogy büdös a háza (nagyon!). A kutya szőre teljesen átvette a szagot. Hogy szedjem ki belőle?

A kutya sheltie, tehát elég hosszú a szőre.


2022. nov. 17. 21:19
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ui: fürdetni már próbáltam, a fél Rossmannt rákentem (ne aggódjatok, nem vettem meg mindet). Minden tanácsot előre is köszi.
2022. nov. 17. 21:20
 2/11 anonim ***** válasza:

Gyomber porral kend at. Nekem a lazacolajos kezemrol eltuntette a buzt. Termeszetesen le kell mosni.


A gyomberport meleg vizzel keverd. A kadban kend ra szegeny kutyara. ❤️

2022. nov. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%

Mitől ragadt? A teljes szőrzete vagy csak egy-két helyen? Azt le tudod esetleg vágni...

Amúgy lehet, hogy a bőre bűzlik..majd kitisztul, csak kell egy kis idő.

2022. nov. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Kipróbálom a gyömbérport holnap :)


#3 Az egész szőrén érzik, kb mint mikor füst megy a hosszú hajba :(

2022. nov. 17. 21:35
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
A rendelőben sima, bolti MOSOGATÓSZERT használunk. IGEN! Azt.
2022. nov. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Nekem az állatorvos adott speckó kikevert sampont, igaz nyúlra, de teljesen szagtalanította mikor muszáj volt a betegsége miatt fürdetnem. Esetleg beugorhatsz vele egy dokihoz mit ajánl.
2022. nov. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

7.


Amit az 5. Azt fogja ajánlani.

2022. nov. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyébként jó lehet simán a szodabikarbona is. Én rá szornam, at kefelnem, várnék egy fel órát, aztán szokás szerint kutya samponal atmosnam, esetleg abba is mehet. Nagyon jól elveszi a szagokat és a bőrnek sem árt :)
2022. nov. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A gyomberpor mellett a szodabicarbona anasik tippem.


Fahejporral js probalkozhatsz. Az a labszagot vette ki a cipobol beleszorva,masik taskam budos lett egy bennefelejtett hal miatt es a fahej eltuntette a buzt. Nem mostam ki.

2022. nov. 18. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azzal vitatkoznek, hogy a szodabikarbona a bornek se art. Art, szarra szaritja, a boret, szoret.


De persze 1-2 alkalomtol nem lesz baj, csak rendszeres hasznalata nem ajanlott.

2022. nov. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!