Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Három napja nem eszik, pedig...

Bonanzab kérdése:

Három napja nem eszik, pedig két éven keresztül jó étvágya volt, sokat nyüszít és ugat a folyosón is, és nem tudom mit akar a tudomásomra adni. Lehetséges, hogy megmérgezték? Ha igen mit tegyek?

Figyelt kérdés
Üdvözlet! Az előtörténet a következő. Nekem egy Jugoszláv farkasölő juhászkutyám van. Sokat ugatott, éjszaka ha részeg fiatalok elhaladtak az utcán neki ugrált a kapunak. A szembeszomszédok (akik pár hete laknak itt) rendkívül egyenes módon egy levelet helyeztek el a postaládámban, miszerint a kutya zavarja őket éjszaka, nem tudnak aludni. Nem szeretek rosszba lenni senkivel, ezek után készítettem udvaron belüli kerítést, mely megakadályozza a kutyát, hogy a kapu közelébe menjen. A szomszédot ez nem elégítette ki, feljelentést tett a polgár mesteri hivatalon, majd az illetékesek kijöttek és felmérték a terepet. Én eközben beszéltem a helyi állatvédő szervekkel, és közölték hogy semmit nem tehetnek a kutyával, ha az megfelelő körülmények között van tartva, etetve, itatva van. Mint írtam, nem szeretek rosszba lenni senkivel, ezért éjszakára betettem a kutyát a folyosóra, hogy ne zavarja még ugatásával sem a szomszédokat.
2010. szept. 29. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Úristen! Remélem nem mérgezték meg, de én úgy tudom az hamarabb hat, bár ilyen is történ volna lehet legyőzte a szervezete.

Azért is lehet nyugtalan meg étvágytalan, mert változott a teritóriuma. Remélem max. csak ennyi.


Holnap szerintem vidd el orvoshoz, nem jó az, hogy nem eszik.

Jobbulást kívánok...és Te már mindent megtettél a "toleráns" szomszédoknak most már a blöki az első!

2010. szept. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kixeva válasza:
én úgy gondolom,hogy ha megmérgezték volna akkor biztos hogy a hányás is tünet lenne a kutyusnál!
2010. szept. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Arra még nem gondoltál,hogy talán dokihoz kéne vinni?
2010. szept. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 hell-ikon ***** válasza:

Kutya - orvos

Szembeszomszéd - küldd vissza őket a betondzsungelbe, vagy tégy a postaládájukba néhány pár füldugót.:D

Kertvárosi övezetben nem tudom mire számítottak.

2010. szept. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 gratis30 ***** válasza:
A mérgezéssel nem élne napokig az tuti.Jele: hirtelen legyengülés, bágyadtság, vérző fül,vérző orr és véres széklet no meg hányás. Ha ezek valamelyike is felmerül spuri a dokihoz.A méregől összeomlik a keringés, légzés. Szomszédaidat meg küldd el melegebbre. Remélem nincs nagyobb baja biztos szép. Linkelj be egy képet róla léci.:):)
2010. szept. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, eddig közepes minőségű konzervet adtam neki. Most vettem jobb minőségűt, ha ezt sem eszi meg, akkor tényleg elviszem orvoshoz. Annak azért örülök, hogy valószínűleg nem mérgezésről van szó. (persze ettől még lehet komoly betegsége :( Előző ugyan ilyen fajta kutyám daganatos lett) Szívesen linkelnék képet, de nem tudom hogy kell :) ha segítesz, vagy adsz egy e-mail címet akkor örömmel küldök.
2010. szept. 30. 17:10
 7/7 gratis30 ***** válasza:

az e-mail címemet megtalálod a privát üzi link alatt

gratis28@citromail.hu

2010. szept. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!