Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintem a kutyámat megmérgez...

Szerintem a kutyámat megmérgezték! Tegnap napközbe csak hányt de este már remegett és rángatózott (gondolom nem magától) ma már jobban van egy kicsit de nehezen nyel és csak fekszik és lázas! Mit tegyek? Mit adjak neki?

Figyelt kérdés
2011. okt. 14. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mégis miből gondolod, hogy mi ezt látatlanban meg tudjuk mondani? Még ha tudnánk is, hogy milyen méregből evett, mennyit, és annak mi az ellenszere, annak meg mi az adagolása, akkor sem tudnánk távgyógyítani.


Irány az állatorvoshoz, de nagyon gyorsan, és szégyeljétek magatokat, hogy ez eddig nem jutott eszetekbe.

2011. okt. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Édes Istenem, már tegnap este orvoshoz kellett volna vinned. Csak nézed,hogy szenved? Azonnal hívd az orvost, de jobb ha berakod akocsiba és irány a legközelebbi klinika
2011. okt. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Rózsafüzért bazzeg, ha ennyi eszed van. Ha a gyerekedet mérget eszik, akkor is megvárod, hogy mi lesz a vége, vagy kihívod a mentőket? Na látod.
2011. okt. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
látta állatorvos! csak azért kérdeztem hogy mit adjak neki?
2011. okt. 14. 14:51
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt adj neki amit az orvos mondott. Nem tudhatjuk mit evett,milyen kezelést kapott. Az orvosra hallgass.
2011. okt. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha orvos látta, akkor nyílván töviröl hegyire kiokosított, hogy mi a teendőd. Ha nem, akkor az legfeljebb egy falusi lódoktor lehetett, tehát vidd el a kutyát egy valódi állatorvoshoz!
2011. okt. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

na persze, el is hiszem hogy elvitted...

akkor nem itt kérdezgetnél...

vagy tán néma és írni sem tud az orvosotok ???

nos tehát VIDD el szerencsétlent, ne azt várd hogy valaki itt távgyógyítással (vagy nem tudom hogy hogy gondoltad) meggyógyítja

2011. okt. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az kevés, hogy látta a doki. Meg kell vizsgálnia, megállapítani a megfelelő kezelést, és vagy neki csinálni, vagy neked, de mindenképpen el kell mondania, hogy mi a teendő, és válaszolni az esetlegesen felmerülő kérdésekre. Ha ezt nem tette meg, akkor valamit nagyon elb*sztatok.
2011. okt. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!