Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jobban szereti a kutya a...

Jobban szereti a kutya a férjemet, mint engem?

Figyelt kérdés
A kutyát én gondozom, etetem, én vagyok vele minden nap, én sétáltatok, és tanítom, én járok vele a kutyaiskolába, szóval én törődök vele. Férjem kb. hetente egyszer megsimogatja és ennyi, ki sem megy hozzá. Mégis amikor nagy ritkán kimegy, a kutya le sem száll róla, ordítva nyüszít, bepisil, és bújik oda hozzá folyamatosan. Nekem sosem örül így. Ez miért van?
2022. nov. 26. 10:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
28%
Mert a kutya egy ostoba állat. Mármint ami ezt a részét illeti.
2022. nov. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
28%
Mert olyanok,mint a nők:D
2022. nov. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
81%
Mert hiányolja, hogy a férjed többet foglalkozzon vele. Kitüntetett pillanatnak éli meg a kutya, megünnepli, amikor végre a férjed is "leszáll hozzá a Mennyből". Kitüntetve érzi magát, kitüntetésnek éli meg, ha végre a férjed is foglalkozik vele. Mert olyan ritka ez a pillanat, hogy neki ez egy olyan csodálatos, hihetetlen; hihetetlen boldogságot okozó alkalom
2022. nov. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
38%

Az csak egy kutya, ilyenekkel foglalkozol?


A macska, na az a nem mindegy!

2022. nov. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk is ez van,de én már rájöttem,nem fogadnak el nő(stény)t alfának.nálunk két kan van

Hiába etetem én,nem fogad szót egyik sem,volt is már bajom belőle

2022. nov. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
53%
#14 Így van! Ott már nem babra megy a játék!
2022. nov. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk ez a macskával volt így. Párom etette, hordta neki a finomabbnál finomabb falatokat. A cica megevett mindent, amint elfogyott a kaja, a párom neki nem létezett többé, jött hozzám bújni, pedig tőlem sosem kapott semmit. :D
2022. nov. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Mocskos férfiak!
2022. nov. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont azért, mert te mindig ott vagy a kutyának. Ez olyan, mint amikor a férfiak félrelépnek egy ronda, idegesítő nővel, amikor otthon várja őket egy kedves, szép feleség. A nem megszokott mindig érdekesebb, vonzóbb. Az én macskám is olyan, hogy kérvényt kell benyújtanunk, hogy hozzáérhessünk, pedig kiszolgáljuk minden jóval. Amikor meg jön valami random idegen (pl. fűtésszerelő, pizzafutár, stb.), annak meg dobja szét a lábait, vakartatja a hasát, r*banckodik.
2022. nov. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Kis változtatásokkal, de én is kiírhattam volna ezt a kérdést. Én vagyok a társalkodónő, a férjem meg a kutyánk világának középpontja. Két okra tippelek: az egyik, hogy én mindig ott vagyok neki, a férjem figyelme ritkább és ki kell érdemelni, tehát értékesebb. A másik, hogy a férjem határozottabb, na meg nagyobb darab, mélyebb a hangja, valószínűleg a kutyánk szemében jobban megfelel a határozott családfő eszményképének. Ja és egy szuka, nehogy már egy nőért bolonduljon :).
2022. nov. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!