Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jobban szereti a kutya a...

Jobban szereti a kutya a férjemet, mint engem?

Figyelt kérdés
A kutyát én gondozom, etetem, én vagyok vele minden nap, én sétáltatok, és tanítom, én járok vele a kutyaiskolába, szóval én törődök vele. Férjem kb. hetente egyszer megsimogatja és ennyi, ki sem megy hozzá. Mégis amikor nagy ritkán kimegy, a kutya le sem száll róla, ordítva nyüszít, bepisil, és bújik oda hozzá folyamatosan. Nekem sosem örül így. Ez miért van?
2022. nov. 26. 10:28
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
77%
:D
2022. nov. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%

Jesszus...


Csak nehogy gyereketek legyen.

2022. nov. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
63%
A kutyád mindenkit utál, csak titkolja :)
2022. nov. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Thunderfairy ***** válasza:
73%

Inkább pont hogy azért lehet ilyen a kutyád mert azt szeretné hogy szerese a férjed. Szeretetet vár töle. Ezt töled megkapja. Tényleg azt gondolod hogy ha be is pisil akkor az szeretetből van? Te is így szereted a másikat

hogy közbe be... ??? Bocsánat a durva kérdésért de gondolkozni is kellene egy kicsit. TÉGED SZERET AZ A KUTYA.

2022. nov. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
27%
A férjed az alfa, te csak a csicskása vagy. Mármint a kutyájé
2022. nov. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
47%
A férjed is jobban szereti a kutyát, mint téged. Hamarosan majd lelépnek, összeköltöznek, és otthagynak téged egyedül.
2022. nov. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk is ez a felállás. Én gondozom a két kutyát, apám nagyon jó esetben 1-2 hetente 1x viszi őket sétálni. Munka előtt és után egy kis örömködés, nagy fejsimi, vakargatás.


Amikor ő jön meg, farokcsóva, teljesen eszüket vesztik a nagy boldogság mámorában úszva, míg amikor én jövök meg, akkor lazán, cukin meg minden az ajtóhoz mennek, de közel sem akkora az öröm, mint amikor ő jön.


Egyik kutyás ismerős a környékről, náluk is hasonlóan van, hogy a pár női tagja szerint a férfiért jobban lelkesedik, miközben a nő az időbeosztása okán többet tud vele foglalkozni.

2022. nov. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
30%
lehet ez a titka próbáld ki https://www.youtube.com/watch?v=I1d1UKTwXwI
2022. nov. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
83%

Erre amúgy pofonegyszerű a válasz:


te mindig ott vagy, ezért nem fog minden alkalommal kitörő örömmel fogadni, míg a párod egy ritka "falat" a számára, persze, hogy rajongással fogadja, ha egyszer hozzáér.


A kutyák ilyenek, bárkinek hamarabb puncsorognak, mint a saját gazdájuknak, mivel a gazda egy stabil pont, érte nem kell úgy küzdeni, mint másvalakiért.


Nem-e vagy te is izgatottabb ha elmész egy rövid alkalomra egy szállodába, mintsem amikor hazamész, ahol egyébként mindened megvan, de az év nagy részében?

2022. nov. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
84%

Nalunk is ez van. Igazabol az engem nem zavar, hogy a ferjemhez rohan oda, meg nalunk benti kutya es ha lefekszunk a kanapera, azonnal hozza akar bujni, en elhivni se tudom tole 😅

Az viszont jobban zavar, hogy en jartam vele kutyasuliba,trenerhez, hetente alltorvoshoz, amikor egeszsegugyi bajai voltak, en viszem napi haromszor setalni, ha kell felkelek hozza hajnalban, mert jelez, hogy kimenne... de ki nem talalnad, kire hallgat jobban.

Hat persze, hogy a ferjemre.

En tanitom, nevelem, “verem bele a tudast”, aztan ha kerek tole valamit, sokszor harmadikra csinalja meg, a ferjemnek meg elsore.

Hat ez van, gondolom ot tekinti erosebb szemilyesegnek, meg a hangja is melyebb, jobban hallgat ra :D

2022. nov. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!