Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olcsóbb, de nem túl rossz...

Olcsóbb, de nem túl rossz minőségű kutyatápok?

Figyelt kérdés

Van egy néni az utcánkban, aki egyedül él a 8 éves kutyájával, a férje kb. 3 hónapja meghalt, szerényen élnek. Tegnap váltottam vele pár szót, és azt mondta, kénytelen lesz a kutyát menhelyen leadni, mert ilyen drágulás mellett nincs pénze eledelt venni. Azt mondja, hogy már lemondott néhány dologról, hogy a kutyát bírja etetni, de olyan magas a fűtésszámlája, hogy választania kell, ketten fagynak meg, vagy leadja a kutyát. A kutya közepes testű, olyan 20 kg-osra saccolom. Szeretnék segíteni a néninek, összekészítettem neki egy élelmiszer csomagot, és a kutyájának is vennék 2 csomag 20 kg-os tápot, azzal csak kihúzzák pár hónapig.

Én hússal etetek, nem nagyon ismerem az alsóbb (de még fogyasztható) kategóriájú tápokat. Tudnátok valamit ajánlani?


2022. dec. 1. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Bemész a freshnapfba aztán azon a soron ahol a happy dog is van ott vannak az alacsonyabb kategóriás, de mégsem pedigree szintú eledelek.


16 éves a kutyám, én vegyesen etettem mindig. Száraz táp (eleinte royal canin aztán happy dog miután kiderült h a royalra érzékeny), házi kaja, konzerv. Volt minden. Tudom ez bizonyos körökben szentségtörés és a qrva anyámat és így nem jó meg úgy nem jó, dehát ez van. :)

2022. dec. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ami olcsóbb, de relatív jó, az pl az Oké Duo Krock, a Susan, Lidlben az Orlando.

Nagyon szép Tőled, hogy gondolsz a kutyusra.

2022. dec. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Maya Bunnyheart ***** válasza:
100%
Olcsóbb, de azért jó minőségű tápok: Happy Dog Naturcroq, Brit premium, Josera, Bosch, Premiere Best Meat (fressnapf)
2022. dec. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Brit Premium
2022. dec. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!