Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meghalt az egyik kutyánk...

Meghalt az egyik kutyánk valószínűleg este folyamán és a másik végig hozzá dörgölőzött, megfürdessem-e őt?

Figyelt kérdés
Jelenleg nem engedem be a helyére, várom, ameddig a családom többi tagja hazaér, hogy ferőtlenítsük-e azt vagy csak simán dobjuk ki. Nem tudom, hogy megfürdessem-e őt, mivel elég hideg van. Sajnos egyik szobába sem engedik be őt, ezért kint kellene lennie az előszobában, ami hideg. Ha esetleg meg kell fürdetni, addig beengedném a szobámba, nem akarom, hogy megfázzon vagy rosszabb. Végig hozzá volt bújva, így aludtak az elmúlt időszakban, egy helyen voltak. Meg volt már dermedve a kutya, mire észrevettük, hogy meghalt (reggel értem csak haza, ezért nem tudtam róla.) Jelenleg már nincs ott a teste, viszont nem tudom, hogy ezek után megfürdessem-e a másik kutyát vagy még nem volt tele baktériummal a halott kutyánk teste és a télre való tekintettel hagyjam-e őt, hogy ne legyen betegsége a víztől.

2022. dec. 27. 11:23
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Esetleg, ha megfürdettem, akkor mivel fertőtlenítésem a kádat? Jelenleg csak kézfertőtlenítő és hypo van itthon, nem hiszem, hogy bármelyiket is használnom kellene rá.
2022. dec. 27. 11:27
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Semmi szükség a fürdetésre.


Bacik ilyen időben, ennyi idő alatt, pláne a test külső felszínén nincsenek még.

2022. dec. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
57%
Miben halt meg a másik kutya? Megfagyott?
2022. dec. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Elmúlt másfél-két hétben nagyon rosszul volt, alig evett, volt állatorvosnál is, ott kapott egy szurit, pontosabbat nem tudok, mivel dolgoztam, mikor orvosnál volt. 13 éves volt, daganata is volt a mellében, szóval elég sok ok lehetett, amiben meghalt. Orvos szerint meg volt fázva, de a szuri nem segített sajnos:(
2022. dec. 27. 11:34
 5/21 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem kell,
2022. dec. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
32%
Be kellett volna engedni ilyen hidegben. Majd nemsokára a másik is megfagy, és mindegy, hogy megfürdettétek e vagy nem. Gratulálok!
2022. dec. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
73%
Valószínűleg akkor nem kell megfürdetni a kutyust, de elviheted kozmetikushoz, ő megfürdeti, megszárítja és nem kell aggódnod a hideg miatt. A helyüket nem árt kitakarítani, meg egy kutyaház vagy legalább doboz vagy valami, hogy ne fázzon az előszobában szegényke. Azért is bújtak össze, mert fáztak, valami megoldás kellene erre, mert most már nem lesz kihez bújnia.
2022. dec. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
48%
#3 olvasni tudsz?
2022. dec. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
60%

"Be kellett volna engedni ilyen hidegben. Majd nemsokára a másik is megfagy, és mindegy, hogy megfürdettétek e vagy nem. Gratulálok!"


Dehogy fagyott meg. Nincs is igazán hideg még, egy kutyának, egy kutyaházban, főleg egy másik kutyával együtt ezt röhögve bírnia kell.


Semmi szükség a másik kutyát fürdetni, egy pár órás tetem maximum kifejezetten kánikulában lenne "kényes" ügy.

2022. dec. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Az előszoba beltéri, van ott 2 radiátor is, este is mindig megy a fűtés. Bevallom, hogy nincs ott olyan meleg, mint a ház többi részén, ha esetleg tényleg emiatt fáztak volna, akkor keresek másik megoldást, de remélem nem ez volt a probléma.
2022. dec. 27. 11:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!