Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Használtok szilikon mancsmosó...

Használtok szilikon mancsmosó poharat? Bevált?

Figyelt kérdés

#Koszos kutya mancs #Szilikon pohár
2022. dec. 29. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Van, de macerasnak iteltem meg a hasznalatat.

Sima nedves popsitorlot es szaraz rongyot hasznalok, ez gyorsabban megvan, mint a mancsmosoval a szarakodas :D


Ha meg esetleg tenyleg durvan hasig saros a kutya, akkor meg azonnal a kadba viszem es lezuhanyoztatom, egyszerubb, tisztab igy.

2022. dec. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az a baj én kádba rakni nemigen tudom, 45+ kilós az eb és alapvetően kinti, de ilyenkor télen beengedem éjszakára, mert a csípője nem tökéletes és az orvos szerint nem tesz neki jót a nedves hideg.


Ha azt mondod nem ad nagy könnyebbséget a pohár, asszem maradok én is a nedves rongyos törlésnél. Köszi a választ!

2022. dec. 29. 19:18
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Rövidebb a lábszőre akkor hasznos lehet!


Mi panelban lakunk, napi 3 sétával, az utolsó csak ház előtti pisi. Az után nincs lábmosás.


Reggel és délután is ha olyan az idő hasig sarasak, ha meg csak a lábuk mivel hosszú a szőr rajta, irány a zuhany kabin, maguktól mennek a kabinba, igaz nekem egy 6 és egy 23 kg-os kutyám van. Nálunk a lábmosó pohár macerás lenne, plusz egy lábra legalább 5x újra kéne töltenem tiszta vizzel hogy tiszta legyen :D ő eléggé varacskos disznó.


Nekem egyszerűbb lecsutalkolni őket majd a törcsivel alaposan megtörölni őket.

2022. dec. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
17%

Egy egyszeru labtorlot teszel az ajtohoz.


A kutyat bennt tarsd. Csak az emlekeket viheted magaddal a halalba. Semmilyen berendezesi targyat vagy ruhat vagy keszpenzt. Ertelmetlen megvonni magadtol a kutya feltetlen szeretetet.

Egyszer valahogy megfizetsz azert,h elhetetlen korulmenyek kozt tartottad a kutyad. Vissza fogod kapni a sorstol. Emlekezz erre majd,ha te is fazni fogsz egesz nap

Mindig tarsd benn a lakasban.

2022. dec. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Hogy mit kéne használni?
2022. dec. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bevált
2022. dec. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!