Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire gyakori hogy egy...

Mennyire gyakori hogy egy foxi 9kiskutyát fial ? Apuka is fajta tiszta és anyuka is ?

Figyelt kérdés
Nem tenyészet és haszon szerzés céljából születtek a kiskutyák (nem eladásra).

2023. jan. 3. 14:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Nézd meg a fajtastandardban.
2023. jan. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
17%
Kilenc nagyon sok. Állatorvosok sem engedik.
2023. jan. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Egészségesek(egyenlőre) anya kutyus is jól van ma már ki is ment a kis kutyáktól , de akkor jobban oda fogyelünk az anyukára ha furcsa viselkedést láttunk rajta visszük a dokihoz , köszönöm szépen
2023. jan. 3. 14:47
 4/22 anonim ***** válasza:
80%
Pont ezt írtam volna, hogy nem a kicsik miatt, hanem az anya miatt. Leszívják, csont és bőr lesz, kihullik a szőre. (Tapasztalat, mert mi 30 évvel ezelőtt így jártunk.) Egy vagyonba került, mire rendbejött az anyakutya. SOHA többet. 2-es voltam. Lehet tovább lehúzni a válaszom.
2023. jan. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Igen gondoltam hogy az anyuka miatt nagyon édesek persze az ő életük is fontos de az anya fontosabb , már vettünk cumisüveget is és tápszert más nem 3at próbálunk etetni mi. A tiétek is 9et fialt ?
2023. jan. 3. 15:13
 6/22 anonim ***** válasza:
37%

Hat biza 2-es, ha valaki szaporit, az igy jar 🤷‍♀️ Mindig benne van a pakliban a sok kolyok.

De nem ertem, mit ertesz ezalatt, hogy az allatorvos nem engedi. Mit nem enged? Vemhesseg alatt nem fog reszleges abortuszt csinalni, azaz nem vesz ki par kolykot, mert azzal veszelyezteti az osszes tobbit is. Vagy ugy erted, hogy szules utan agyon kell csapni oket? Van mas megoldas is, ugye.


Torodni kell az anyukaval, jobb minosegu es tobb etellel etetni, kellenek plusz vitaminok es stb stb. Akkor lehet birja. De ha lathatoan nem bir el ennyi kolyokkel, akkor pedig szepen a kedves gazdi, ha mar ivartalanitas helyett ezt az utat valasztotta, akkor felneveli tapszerrel oket. 2-3 orankent, ejjel nappal etetes.


Ez van 🤷‍♀️

2023. jan. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
78%

6.! Mint ahogy a kérdező is írta, nem eladásra és nem is szaporításra szántuk.

Azt is írtam,hogy 30 évvel ezelőtti téma.Tudod mi volt még akkor? Malac, meg tehenekkel foglalkozó állatorvos, aki totál nem értett a kutyákhoz azon kívül, hogy beoltsa őket veszettség ellen. Nem kéne a beleduma akkor, amikor fogalmad sincs, miről írtam.

2023. jan. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
41%

De akkor minek irod le, hogy az allatorvos se engedi? Mit nem enged? Nem ertem, meg mindig.

Ha ez 30 eve volt, akkor meg foleg nem ertem minek irtad.

Nem kene a “beleduma”,de akkor ne beszelj hulyesegeket egy nyilvanos forumon, aztan meg ne panaszkodj, hogy nem tetszik a valasz meg a pontozas🤣🤣


Es marpedig ez szaporitas, akkor is, ha te nem annak tartod. Az, pont.

2023. jan. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
67%
Kérdezőnek: jól teszitek, hogy cumisüvegből is etetitek őket. Respect! Ha már így alakult, ez a legjobb megoldás. <3
2023. jan. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
16%
8.! Manapság nem engedi...
2023. jan. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!