Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire gyakori hogy egy...

Mennyire gyakori hogy egy foxi 9kiskutyát fial ? Apuka is fajta tiszta és anyuka is ?

Figyelt kérdés
Nem tenyészet és haszon szerzés céljából születtek a kiskutyák (nem eladásra).

2023. jan. 3. 14:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
48%
Mi az hogy nem engedi?? 😂😂 hagyd mar abba a hülyeségeidet
2023. jan. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

8as ez egyértelműen szaporítás , de nem olyan szaporítás hogy csak maradékon etetem az anyjukat meg valami olcsó szutyok tápon . Az anya kutya családtag és mindent meg kap oltasai, fereghajtása is minden rendben van és évente szív férgesség ellen is kezelve van és rajta kívül még van 5 kutyánk szintén ők is így vannak tartva , ezt csak azért írtam le neked hogy ne legyen félreértve :)

9 ha màr meg születtek nekik is élni kell 😍 főleg hogy csoda szépek 😍

Köszönöm mindenki kommentjét nagyon sokat segítettetek ❤️❤️❤️

2023. jan. 3. 17:31
 13/22 anonim ***** válasza:
55%
#12: De, szaporítás, amiről te beszélsz, az a tartási körülmények. Amit felsoroltál, oltás, féreghajtás, nem moslékkal való etetés, nem a "mindent megkap" kategória, csak az alap kutyatartási velejárók.
2023. jan. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
79%
Ja és szívféreg ellen nem évente, hanem havonta kell tablettát adni.
2023. jan. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Ezt mondtam Hogy ez is szaporitás , hát azért ki kérem magamnak Hogy alap tartási mód mert ez csak egy része amit felsoroltam , a szivférgességről még annyit H akkor a dokim nem tudja jól de rá fogok kérdezni így hogy mondtad 😯😯😯 de nem kezdek el magyarázkodni ez a negyede se annak ahogy a kutyáinkat tartjuk igazából nem is arra voltam kíváncsi hogy hogyan kell tartani a kutyáimat. Azért mert nem vagyok egy hivatalos kutya tenyésztő papírokkal és stb. az nem azt jelenti hogy rosszul tartom a kutyáimat ...
2023. jan. 3. 19:29
 16/22 A kérdező kommentje:
Ja és félre ne értsd semmi bántás nem áll az írásom mögött :) Neked ez a véleményed az enyém pedig ez :)
2023. jan. 3. 19:31
 17/22 anonim ***** válasza:
80%

Nem tenyészet. Szaporítás. Mocskos szaporítás.

A szülők könnyen lehet, hogy betegek - hisz nyilván nincs eü szűrés. Lehet, hogy rokonok - hisz nincs tk. Lehet, hogy szar idegrendszerűek - hisz nincs tenyészszemle.

2023. jan. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Ne haragudj de ez a "mocskos" szó elég alpári , de ez legyen a te véleményed nem igazán izgat én nem megélni szeretnék a kutyámból sőt egy forintot sem kérek a kutyákért mivel nem eladásra születtek meg ,és képzeld tökéletes az idegrendszerre a szülőknek , inkább neked van baj az idegrendszereddel :) Ha érdemben nem tudsz hozzászólni a kérdéshez kérlek ne is írj ☺️☺️
2023. jan. 3. 20:18
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok kamu
2023. jan. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Ki a válaszoló? :o
2023. jan. 3. 20:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!