Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezek normális paraméterek egy...

Ezek normális paraméterek egy német vizslának?

Figyelt kérdés

Van egy 6 és fél hónapos szép csokibarna német vizsla szukám.Arra lennék kíváncsi,hogy szerintetek normális ütemben feljődik-e, és kb mekkora lesz kifejlett korára(mikor éri el ezt a kort)

Marmagassága 51-52 körül van(pontosam nem sikerült megmérni,mivel nem képes egyhelyben megállni), súlya pedig 15kg. Kiskora óta nagyon nagy tappancsai voltak/vannak és már most láthatóan tele van izommal a sok futásnak hála(energiabomba).



2023. jan. 3. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Miert nem a tenyésztőt kérdezed? Szerinted mi itt fajtabírók vagyunk vagy mi?
2023. jan. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
1 hagyd rá, teljesen egyértelmű, hogy csak dicsekedni jött ide.
2023. jan. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolók. Félreértettétek,nem a dicsekvés volt a szándékom. Gondoltam vannak még tapasztalt vizsla tartók(én még nem tartozom közélyük),akik tudnának írni pár szót.
2023. jan. 3. 17:45
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak még egy ok amiért nem dicsekedni jöttem: a kutyámnak nincsen törzskönyve,csak a szüleinek. A mégkésőbbi felmenőihez pedig sajnos nem tudok viszonyítani.
2023. jan. 3. 17:47
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Nézd meg ezek alapján, vagy én egy másik fajtával kapcsolatban láttam olyan oldalt, ahol leírták hogy a kölyökkori szakaszokon hogy fejlődik, de azt most nem találtam, nézd meg te :)

Ez a fajtastandard: [link]

2023. jan. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is német vizslám van. 4 hónaposan 12-13 kiló körül mozgott, most 28 kiló, kan. A tiéd szerintem kicsit kisebb novesu lesz.
2023. jan. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25%
Mi ez a kerdes konyorgom
2023. jan. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%
Nekem magyar agaram van, ami felnőtten nagyobb valamivel, és ez alapján jónak tűnnek a méretek.
2023. jan. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!