Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aki főz a kutyàjanak kb hány...

Aki főz a kutyàjanak kb hány gr kaját adtok?

Figyelt kérdés

Tudom,egyéni csak kíváncsi vagyok.Én nem régóta főzök igazából, a kalória igényét kiszámolva kb 900-950 gr kajara van szüksége.


22 kgos kutyának.


Viszont mennyiségre soknak találom.



450-480 gr kajatol fogyott viszont. Most 600 gr körül adok. Majd kiderül,hogy ettől hízni fog e.


Mikor tápot evett kb 760 kcl vitt be. És teljesen jól nézett ki.


23 kg volt


Most 21,8 kg


Viszont a főtt kaját sokkal jobban hasznosítja mint a tápot. Ebből kifolyólag úgy gondoltam kevesebb is elég lesz.


Most a kb 600 gr kajaval meglátjuk.


Mondjuk eddig pulykahust evett, holnap már marhát kap az már valamivel erősebb lesz husi lesz.


2023. jan. 9. 18:14
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Állatorvos mondta,hogy nextgard Spectra mellett nem kell féreghajtó,mert gyomor és belfergek ellen is jó!


Nem szeretnék nyersen etetni,mert belgyulladasa volt a kutyámnak tőle,plusz a csontot nem emészti meg. Szóval nem fogok nyersen etetni. Csirkere meg allergiás.



Zöldséget és a gyümölcsöket nyersen kapja azt nem főzőm!


Pulykanyesedeken van zsír, illetve marhát is fog kapni,meg szarvast ami erősebb húsok. De mint írtam hús és belsőseg aranyat is lassan növelem mert az elején fosas volt belőle. Érzékeny a gyomra.

2023. jan. 9. 21:42
 12/17 anonim ***** válasza:
67%
9-es vagyok. Látom mlo lettem pontozva, de szerintem azért kérdezzetek rá az állatorvosnál.
2023. jan. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
69%
Next guard mellett Drontal plust eszik mindket kutyank!! A next nem irtja ki a …ferget.
2023. jan. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 NTBS ***** válasza:
Nem szoktam méregetni. Amúgyis annyit eszik, amennyit akar.
2023. jan. 10. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Összetett készítmény, mely szív-, bél és bőrférgesség, bolha és kullancs ellen is véd. A Nextgard Spectra egy viszonylag új készítmény, afoxolaner-t és milbemicin-oxim-ot tartalmaz. 1 hónapos védelmet biztosít bolhák, kullancsok, gyomor-bélrendszeri fonálférgek, és a szívférgesség ellen is."


Forrás: Állatgyógyászati centrum

2023. jan. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
51%
Nekem meg az állatorvos mondta, hogy kell mellé a féreghajtó, mert valami ellene nem véd.
2023. jan. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nexgard mellett is kell féreghajtás mert Orsóférges nem de galandférges lehet.
2023. jan. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!