Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tegnap voltunk féreghajtáson...

Tegnap voltunk féreghajtáson a 8 hetes (mentett) kutyámmal. Mennyi idő a féreghajtó hatása (más állatról beszéltünk a dokival így nem mondta) azaz mikor lehet így vinni az első oltásra?

Figyelt kérdés

2023. jan. 10. 06:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
7-es vagyok. Nekem tenyésztőtől van kutyám, és 6 hetesen, amikor az első oltást kapta, be is lett chipelve. Mikor hozzám került, csak át kellett iratnom a chipet. Tehát chipet is simán megkaphatta volna most, de oltást kellett volna kapjon mindenképpen, mert le van maradva, 8 hetesen már a második oltását kellett volna kapnia. Az állatorvos akinél voltál, nincs a helyzet magaslatán. Látszólag egészséges a kutya?
2023. jan. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Igen szerencsére egészséges:)

Életvidám, játékos, a pisi-kaki is rendben van.

2023. jan. 12. 10:59
 13/16 A kérdező kommentje:

Felhívtam hogy vinném ma oltásra de azt mondta hogy féreghajtást hétfőn volt így az első oltást csak 1 héttel később kaphatja.

Szerintetek el kéne vinnem másik orvoshoz?:/

2023. jan. 12. 11:02
 14/16 anonim ***** válasza:
Mindenképpen másik orvos, ha ezt sem tudja akkor komoly problémák vannak a tudásával.
2023. jan. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2023. jan. 12. 11:12
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
7-es, 11-es vagyok. Vidd másik orvoshoz, amilyen hamar csak tudod. Így, hogy egészséges, nem beteg, simán be lehet oltani, a féreghajtás ezt nem befolyásolja. Nekem sűrűn volt már együtt a kettő, mikor a féreghajtás is pont arra az időpontra esett, levittem oltásra, mikor hazajöttünk meg beadtam neki a dokinál kapott féreghajtót. Az orvosom ezt sosem ellenezte. Ez a doki akinél voltál, nem tudom, hogy szerezte a diplomáját, de ezek a legalapvetőbb dolgok, amikkel nincs tisztában! Minél előbb el kezdeni a kicsi oltási programját, mert nagy veszélyben amíg nincs beoltva, el is pusztulhat ha mondjuk parvos lesz.
2023. jan. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!