Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet tenni?

Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Ma megsérült a kutyám jobb mellső lába. Játék közben rosszul léphetett és erősen sántikál, nem tud ráállni. Megnyomogattam, nem vinnyogott és nem is dagadt be neki, csak furcsán tartja. Befásliztam, pihenteti. Mire számíthatok?

2023. jan. 15. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Állatorvost nem hívtad? Tudom vasárnap van, de akkor is.
2023. jan. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Mindenképpen nézesd meg dokival.
2023. jan. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Elviszed állatorvoshoz. Nálunk volt ilyen, nagyon megrándult a lába a doki szerint, nem lépett rá, kis láza is volt, kapott antibiotikumot meg fájdalomcsillapítót és ezek pár nap alatt szépen rendbehozták neki.
2023. jan. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%

Ne zargasd vasárnap este e miatt a dokit. Ha nincs bedagadva, és nem érzékeny nyomásra, akkor valószínűleg csak megrándult, holnapra semmi baja. Csak pihenjen :) Ha meg mégsem jó holnapra, akkor vidd el dokihoz.

Én nemrég jártam úgy, hogy a kutya a nagy ugrabugra közepette úgy esett, hogy sírt, vinnyogott, nem bírt lábra állni, ölben kellett hazavinni. Még otthon is úgy fájt neki, hogy a kanapén is csak fészkelődött, nem találta a helyét, nem tudott magától fel-le ugrani, szóval elég szarul nézett ki a helyzet. Ez este történt, mondom jó, reggel dokinál kezdünk. Aztán reggelre mint ha mi se történt volna, semmi baja nem volt. 🤷

2023. jan. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
Ha erős nyomkodásra sem fáj akkor csak megrándult. Nekünk is volt ilyen, másnapra kiheverte. Ha 1-2 napon belül nem javul akkor nézesd meg dokival
2023. jan. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%
Ja, és felesleges a fásli, szerintem vedd le.
2023. jan. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
Vidd el orvoshoz.
2023. jan. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, 1-2 napot várok, ha nem javul, elviszem dokihoz.
2023. jan. 15. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!