Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » BARF. Hol lehet a legolcsóbban...

BARF. Hol lehet a legolcsóbban kutyusnak nyers husit rendelni online? Csirkemell, Csirkenyak, Farhát, tüdő fontos első sorban.

Figyelt kérdés
Online rendelős oldalra gondolok. Amikor elkezdtünk Barfozni, volt egy oldal, ahol 8-900 forint volt kb. egy kiló csirkecici. Emberi fogyasztásra nem alkalamas természetesen. De elfelejtettem, és sehogy nem jut eszembe. Ti melyik oldalt tartjátok a legjobb, olcsóbb eledelesnek? Nyilván ha 1800 egy kiló csirke, megveszem boltban. Fontos, hogy ne legyen minimum rendelési limit. Köszi!!

#BARF #barfonline
2023. jan. 15. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az állatok kategóriában kellene megkérdezned, ott biztosan kapsz segítséget.
2023. jan. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Maya Bunnyheart ***** válasza:
100%

Ezeket tudom,bár még nem rendeltem tőlük.


Cupak.hu

Ebarf.hu


Én személyesen szeretem megvenni a barf kaját,nálunk van olyan hentes üzlet ahol árulnak külön kutyáknak is húst/csontost/belsőséget fagyasztva.

2023. jan. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Jaj, rossz kategoriaban tettem fel veletlen ezek szerint. Bocsánat.


Ooo a cupák volt a tégi oldal, köszi!!! 😇 “ Sajnos “ picibaba van itthon, így nehezen tudok eljárni itthonról, férjem meg folyamatosan dolgozik, ezért próbálkozom a rendelős oldallal. Ha nem jön be, akkor kénytelen lesz a pici lassan plusz egy utat megszokni :)


Köszi nektkek!!

2023. jan. 16. 10:19
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Barfshop, farkaskonyha, predabarf, csodacsont, ebarf
2023. jan. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Farkas konyha, barfshop
2023. jan. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Legolcsóbban csak ha nagyobb mennyiséget rendelsz.


Kutyakaja adok veszek, nyesedék hús kutyáknak nagyon jó áron vannak a húsok és mindenféle.


Viszont sajnos vmi találkozási pontra viszik el.


Én pulykahúst 800 ft kgját, marha 700 ft, belsőség 600 ft kg árban veszem. Bár mi többen össze fogtunk és rendeltünk nagyobb mennyiséget.


Nekem barfos oldalakról rendelve nagyon horror lenne a kutyák etetése.

2023. jan. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
fb csopik amiket írtam
2023. jan. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A tüdőnek nulla tápértéke van, max akkor etesd ha fogyókúráztatni akarod a kutyát.
2023. jan. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Fogyókúra miatt kell neki, pontosan 😇
2023. febr. 28. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!