Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire veszik komolyan a...

Mennyire veszik komolyan a sárga szalagot? Érdemes sárga hám + póráz + szalag szettre beruházni?

Figyelt kérdés
2023. jan. 17. 21:59
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
77%
Én már örülnék ha az alap póráz-szájkosár-nem engedjük ki a világba a kutyát teljesülne, főleg itt Kelet-Magyarországon. Aztán jöhet a többi.
2023. jan. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
81%

Semmi értelme ezeknek a jelzéseknek. És nem kéne elvárni olyanoltól is, hogy ismerjék, akiknek soha nem volt dolguk kutyákkal.

Alap kultúráltság kellene, hogy az emberek ne simogassák, etessék kéretlenül idegenek kutyáját. Olyan kutyákat pedig egyáltalán nem lenne szabad tartani, amelyek veszélyesek lehetnek. Nem megoldás, hogy szalagot aggatnak rá. Nem a sárga szalagra gondolok elsősorban, hanem mondjuk a pirosra. Nyilván szalag nélkül még rosszabb, hogy csak akkor derül ki, hogy agresszív állatról van szó, amikor már nekem ugrott. De ha szalag lenne rajta, akkor meg folyton azt figyelgessem, és kerülőutakat tegyek, átrohangáljak a túloldalra, vagy hogy gondolják...

2023. jan. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
71%
ketlem hogy en majd azt sasolnam kinek milyen poraza van vagy ilyesmi. nekem eleg idegen ez az egesz egyebkent szerintem csak egy ujabb feltunesi viszketegseges trend. legyen mikent meghatarozni magad, mint problemas kutya gazdaja.
2023. jan. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
84%
Nyakörv/hám + póráz + szájkosár. Ennyi. A te kutyád, a te dolgod biztosítani, hogy senkit és semmit ne támadjon meg, senkiben és semmiben ne okozzon kárt. A többi lényegtelen rizsa.
2023. jan. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
9%
Röhej! Titkos szerelmi (szin?) jelzések a középkorban??? Elmebetegek!!!!
2023. jan. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Thunderfairy ***** válasza:
85%
Én is tudom, nem kutyásként, a sárga szalag jelentését. Aki akarja az utána tud nézni hogy mit jelent ez a jelzés. ENNYI.
2023. jan. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Igazából csak a többi kutyásnak szólna, mert emberekkel nincsen baja, ha nem piszkálják, azt meg úgyse hagyom. Viszont más kutyákkal bunkózik és csak szoktatás után jön ki velük, ezért gondoltam a sárga szettre. Másik saját és testvérem kutyájával is jól kijön, de az idegen kutyákat nem csípi. Sajnos nem először fordul elő, hogy kérdés nélkül ránk engedik a kutyájukat, múltkor összeverekedett egyel emiatt... persze akkor én vagyok a szemét, enyém hiába van pórázon. Gondoltam hátha a sárga felszerelés segít valamit.
2023. jan. 17. 22:57
 18/22 anonim válasza:
84%

Valahol el kell kezdeni, majd divatba jön, cikkeznek róla, Fókusz, Index ír és 10 év múlva már nagyjából ismert lesz.


Én sem tudtam amúgy de jó ötlet. Bár kutyám sincs, de a fiamat érdeklik a kutyák. :)

2023. jan. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 NTBS ***** válasza:
86%
Semmenyire, mert nem tudják mit jelent.
2023. jan. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
80%
Elég kevesen tudják még a kutyások között is. Bőven elég a jómínőségű nyakörv/hám, póráz és szükség esetén a szájkosár.
2023. jan. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!