Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet Székesfehérváron...

Hol lehet Székesfehérváron venni nyakörves villanypásztort?

Figyelt kérdés
Kb mennyibe kerül? A Teszveszen 20 ezerért láttam, de azt egy kicsit sokallom.
2010. okt. 3. 14:59
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
5 éves keverék kutya. 2 éves volt, amikor kihoztam a menhelyről. Hordtam kutyaiskolába, aranyos, szófogadó kutya, gyönyörűen sétál pórázon. De mindent összetúr. Kérdeztem az idomárt, azt mondta, hogy nem tudok mit csinálni vele, ilyen fajta. Már százszor elmondtam neki, hogy nem szabad, nem érdekli. 800 m2-es az udvar, ott szabadon járhat-kelhet. Csak az előkertet szeretném normálisan megcsinálni, hogy azt ne túrja szét. Megkötni nem akarom, szerintem nagyobb állatkínzás, mint a villanypásztor. Egyébként sem tudok a nap 24 órájában mellett állni, hogy rászóljak, ha turkál. Van 2 gyerekem, egy 2,5 meg egy 1 éves. Már csak azért is szeretném normálisan megcsinálni az előkertet, hogy ők tudjanak hol játszani. Nem szeretném, ha a nyakát törné valamelyik, ha belelép egy fél méteres gödörbe, amit a kutya ásott. Egyébként a gyereknek, ha szólok, hogy nem szabad, akkor nem megy oda, és nem csinálja. Szóval neki nem kell a villanypásztor. Okoskáim.
2010. okt. 7. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!