Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy hívják azt a kutyát ami...

Hogy hívják azt a kutyát ami ilyen plüssállat nagyságú, általában hófehér szokott lenne, nagy bundája van, és a tapintása olyan mint egy plüssállaté?

Figyelt kérdés
2008. dec. 27. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudok ilyen kutyáról de ezek között ott lehet a bishon havannese, tórpe spicc és még sok kiskutya. De kimondottan nincs ilyen fajta nem leht megállapitani egy plüss kutyáról hogy milyen fajta.
2008. dec. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Huh! Plüssállatból is van többféle méret, elég érdekes a kérdésed megfogalmazása. Ami hófehér, gondolom kicsi, és selymes szőrű kutya, az lehet esetleg szamojéd vagy német spicc (mondjuk azok annyira nem picik) vagy lehet máltai selyemkutya, westie, bolognase és még jó sok féle :)
2008. dec. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A Máltai Selyemkutya lesz szerintem!
2008. dec. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
szerintem a törpe spiccre gondolsz, na az tényleg olyan :)
2008. dec. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Máltai selyem, neki földig éra szőre mi is mindig nyiratjuk. Sokkal selymesebb mmint a bolognese vagy a bichon havanese..igazából a máltaiból lettek kitenyésztve ezek a pici kutyák. Azért vigyázni kell velük, mert nagyon nagy akarnokok, nem igaz az, hogy kis kutya kis baj. Nekünk 2 kutyánk van, de a kis máltai iszony, hogy mit művel.A másik egy pit, és a pici fenyíti keményen. Nem nagyon tudod őket "nevelni", de elismerésem, hogyha vkinek sikerül. Sétálni az enyém nagyon ügyesen tud, kb 1 km-rel elöttem. Ő a bátor az erős és a szép, azt hiszi nagyobb mint egy bernáthegyi, és még most is 4 évesen jelölgeti a falat, holott kertesbe lakunk, és nagyon sokat van kint. De szeretjük nagyon...
2008. dec. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szia

Bichon Havanese, Bichon Bolognese. Nekem Havenese- m van. Csak a föle volt fekete, de már az is barnul be.

2008. dec. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Bocsi, a füle :)
2008. dec. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ilyen kutya volt például a Shrek mesében is..amit Fiona kapott:D
2008. dec. 28. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!