Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Más is észrevette, hogy...

Más is észrevette, hogy minden jó tápot elrontanak az újításokkal?

Figyelt kérdés
Most tudtam meg, hogy a Brit Care valami csirkés rovaros tápokat dob piacra és pl a Small breed meg Senior bárányos változat megszűnik ezáltal... Josera-ról álltunk át, mert ott sem árulnak már egy csomó tápot, de most ezt is elrontották megint. Egyszerűen nem értem miért kell ezt, hipoallergén tápból csirkéset csinálni, mikor ott a Brit Premium full csirkésen.. (kacsás Endurance is csirkés lesz)

2023. jan. 27. 12:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
43%
Le ne pontozzatok, különben dühös leszek.
2023. jan. 28. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem lep meg, nekem az volt furcsa, hogy eddig képesek voltak fenntartani ugyanabból a tápból 8 féle verziót. Lásd bárányos és halas és mindből small, medium, large, giant, meg még mellette ott a szokásos tápok a sport, senior, kölyök, kölyöktápon belül is 3-4 féle méret stb. Az összes többi gyártó ezt letudja 1-2 zsákban amit ők 3-4-ben, ez kiadások szempontjából elég rossz, a jelenlegi helyzet kiváltotta belőlük az optimalizálást.
2023. márc. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!