Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csirkemájat lehet adni kutyusnak?

Siadik Ágnes kérdése:

Csirkemájat lehet adni kutyusnak?

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves palotapincsi kutyusom,elég finnyás adtam neki csirkemájat villával össze törve,kis tenyérny adagot. Nem lessz baja nem tudom más kajával össze keverni csak így eszi meg persze megfőzve
2023. jan. 31. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Inkább ne, a beltenyésztett rossz genomu kutyák allergiások a csirkére.
2023. jan. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Igen, lehet adni nekik.
2023. jan. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%

Lehet. Es nem feltetlenul allergias a csirkere egy “beltenyesztett” kutya se, jelentsen ez ebben az esetben barmit is.


De kerdezo, azert jo lenne nem valogatos kutyat nevelni. A te hibad, ha alig eszik meg valamit, mert nyilvan mindig kinyalod a kis popojat es azonnal adsz neki mast, ha ehezni mereszel egy percet is.

Kutyat nem igy kell nevelni.

2023. jan. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

[link] első találat... Lehet, de csak keveset kaphat


" a májban nagyon magas az A vitamin tartalom, ha sokat adunk, akkor nem tud kiürülni a szervezetből és toxicitást okozhat, vagyis pontosan a kutya májára lesz rossz hatással.


De a máj mellett a csontok is károsodhatnak, az úgynevezett A-vitamin mérgezés ugyanis csontdeformációhoz, étvágytalansághoz és kóros soványsághoz vezethet.


Emellett a réz- és vas mennyisége is nagyon magas a májban, ami túladagolás esetén szintén kártékonyan hathat a szervezetre."

2023. jan. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

Főzve adhatsz. Persze, nem minden nap.

Majd meglátod, mit szól hozzá a kutya gyomra.

2023. jan. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
13%
Én kutyamájat szoktam adni a csirkéimnek, szerintem fordítva is működik
2023. jan. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!