Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Volt már olyan meg ijedtetek...

Volt már olyan meg ijedtetek egy kutyától?

Figyelt kérdés
Velem már megtörtént biciklizés közben hirtelen elém jött kicsit féltem tőle elég nagy darab kutya na mondom magamban ez engem kivégezne egyből
2023. febr. 4. 03:41
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Sikerült felcseszni az agyamat egy ilyen eszetlen gyökérnek... Rám támad a kutya és még én vigyázzak, nehogy baja essen... Fú, te...

Ha megtámadja a kölködet vagy anyukádat, amennyi eszed van, még akkor is a kutyuskát védenéd, mi...?

Egy neveletlen rohadt dög! Látszik, hogy nincs megnevelgey mert nem hallgatott a gazdájára... Az már más kérdés, hogy a póráz csak dísznek van neki, mert nem egyszer láttam, hogy, ahogy átérnek az út másik felére, ahol jön a földút - amin egyébként rengetegen járnak - máris engedi el a dögöt, ami szalad előre...

2023. febr. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
84%
Eszetlen, ostoba gyökér... Veled is csak többen vagyunk... De, minek, azt nem tudom...
2023. febr. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
84%
Ha egyedül vagyok, nem. Ha kutyáimmal vagyok, akkor póráz nélkül ránk futó nagytestű kutyától kaptam már frászt, de azt is hamar elküldtem melegebb éghajlatra, csak nagyon nem számítottam rá. Gazdája meg behívni sem tudta.
2023. febr. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
79%
Előző vagyok, olyan szitu jutott még eszembe, amikor kirándultunk 2 kistestű kutyánkkal és az erdőben a föld út mellett feküdt random egy németjuhász. Onnan bámult minket meredten. Szerencsére nem indult meg felénk, de azért elég para volt, ahogy 10-20 méterre ott feküdt egy nagykutya teljesen egyedül és bámul minket. Itt is a kutyáimat féltettem inkább, nem magunkat, mert a németjuhász elég zsákmányos fajta.
2023. febr. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
84%
Tavaly nyáron biciklizek haza félhomályban.Tudni kell rólam,hogy bringázás közben hajlamos vagyok nagyon elgondolkodni és akkor nem nagyon figyelem a dolgokat csak tényleg,ha forgalmas helyen bringázok.A szomszéd utcában van egy hatalmas házőrző kutya azt hiszem medveölő a fajtája.A gazdival és a családdal nagyon engedelmes és a másik kutyával is.Konkrétan az unoka alacsonyabb,mint a kutya,de ott csüng rajta mindig viszont az idegeneket utálja.Ugatja,kergeti a kerítésen belül szóval nem kell oda betörni.Jöttem haza és szokás szerint gondolkodtam kikanyarodtam az utcából erre arra lettem figyelmes,hogy egy hatalmas árnyék mellett jöttem el.Visszanéztem és annyit látok,hogy a kutya jön utánam.Mondani se kellet,hogy mennyire meglepődtem és befostam.Elkezdtem gyorsítani és olyan szélsebesen tekertem,mint még soha mivel természetesen elkezdett utánam futni.Kb 50 méteren keresztül kergetett utána már nem.
2023. febr. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Ez elég durva jóhogy megúsztad
2023. febr. 4. 21:29
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!