Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hányt és hasmenése volt a...

Hányt és hasmenése volt a kutyának egész éjjel. Tudok valamit tenni itthon?

Figyelt kérdés

3x voltam lent vele az éjszaka folyamán. Hasmenése volt és hány felváltva. Bár ez utóbbi csak nagyon kevés volt. A reggeli séta során sárga és nagyon puha, szinte folyékony volt a kakija. Most már viszont mintha nem is lett volna semmi baja. Úgy viselkedik mint szokott. Nem tűnik úgy hogy nagy a baj.

Mindenesetre reggelit nem kapott, vacsorára megpróbálkozok némi főtt rizzsel, ha nem sértődik meg.

Egyebet tudok tenni?


Bichon Frise, fiú, 4,5 éves. Eddig nem volt sosem komolyabb baja.


2023. febr. 5. 12:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Olyasmi került a gyomrába, amit az nem tolerált.

A diéta ajánlatos.

2023. febr. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Orvoshoz vinnem mert egy kettő kiszárad
2023. febr. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

En paras vagyok, vinnem orvoshoz azonnal.

Nappal egyszerubb ugyeletet talalni, mint ejszaka.

Aztan lehet az is, hogy rosszabbodik az allapota estere, en nem mernek kockaztatni.

2023. febr. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

Előfordulhat néha hasmenés-hányás kutyáknál is különösebben súlyos ok nélkül (mint az embereknél). Ha más tünete nincs, akkor jó, amit írsz: ne adj neki enni csak estefelé főtt rizst, és friss víz legyen kint folyamatosan.


Ha viszont nem múlik el holnapra sem, akkor vidd orvoshoz, mert lehet valami komolyabb, gyomorhurut vagy bélgyulladás vagy valami fertőző nyavaja.

2023. febr. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Eltelt már jó pár óra az utolsó hányás-hasmenés óta. Ha nincs más tünete és iszik vizet én nem rohannék vele orvoshoz. Figyeld napközben, milyen a hangulata, van-e további hányás-hasmenés, milyen lesz a következő kaki, de én még várnék. 4-es voltam.
2023. febr. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. Figyelni fogom. Ha nem kezd el javulni az állapota, viszem dokihoz.
2023. febr. 5. 13:20
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
6-os: mennyi idő telt el az utolsó hányás/hasmenés óta? 14 óra van, ha éjjel/hajnalban volt az utolsó, akkor nagy valószínűséggel csak valami gyomorrontás/rossz emésztés. Lehet a délutáni/esti kaki még lazább lesz, de - főleg ha nem is hányt azóta - szerintem ennyivel megúsztátok.
2023. febr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Reggel 6 körül volt az utolsó hányás, az is elég picike. A kaki 10:30 felé. Most jelenleg egyedül van otthon meg úgy 2 órát. Reménykedem hogy hamar túl jut rajta.
2023. febr. 5. 15:45
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
Egyedul hagytad igy? Miert? Igy figyelni se tudod basszus!
2023. febr. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egyetértek előzővel...

Ki az aki betegen (ráadásul hányás hasmenés) otthon hagyja a kutyáját?

2023. febr. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!