Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül a belépési díj...

Mennyibe kerül a belépési díj egy kölyökkutyával a Komáromi kutyakiállításra?

Figyelt kérdés
El akarok menni vele mert majd szeretnék versenyezni is. Mennyi a belépő?
2010. okt. 4. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Olyan 900-1000 Ft körül szokott lenni, a kutyának kell az oltási könyv. Veszettség-ellenije megvan már?
2010. okt. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát, ahhoz, hogy versenyezzen ki kell fizetni a nevezési díjat is, ami ha jól tudom, olyan 4000-6000 körül van, és ha nem vagy MEOE tag, akkor a duplája.
2010. okt. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja és a helyszínen nem tudsz nevezni.
2010. okt. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Először csak nézőnek megyek :)
2010. okt. 4. 18:07
 5/6 anonim ***** válasza:
ja, az más :) Akkor elvileg ha nem lép a ringbe, tehát csak mint nézőként van ott akkor nem is kell neki belépő, csak az oltásiját kell elvinni, hogy már minden oltása megvan. Embereknek van valami kis belépő díj, de nem olyan horror. :)
2010. okt. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben de most eléggé le vagyok égve, szóval azért érdekelne h 500 1000 vagy 2000 a dolog, egybként is többen mennék mert csak 16 éves vagyok :)
2010. okt. 5. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!