Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit vigyek magammal kutyakiáll...

Mit vigyek magammal kutyakiállításra, ha nézőként megyek?

Figyelt kérdés

Először megyek ilyen rendezvényre, már rég el akarok jutni, de most először nyílik rá lehetőségem.

Olyanokra gondolok pl. hogy van lehetőség ott venni kaját, vagy pakoljam fel a fél hűtőt? Vannak padok/székek, vagy arról mindenki gondoskodik maga? Mennyi pénzt vigyek a belépőre?

Meg egyáltalán, hogy van elrendezve az egész? Van hely a kiállítóknak várakozni, van maga a bírálat helyszíne és van külön a nézőknek hely? Mit csinálnak ha elered az eső? (A most hétvégén megrendezésre kerülő Szigetvár CAC-ra megyek, ahol a helyszín megnevezése Várpark, innen gondolom hogy szabadtéri a rendezvény.)

Most hirtelen ennyi kérdés jutott eszembe, de bármit írhattok még ami eszetekbe jut, minden infóra vevő vagyok!

Bocsánat ha tudatlan vagyok, és túlaggódom az egészet, de izgatott vagyok hogy egy régi vágyam teljesül hamarosan. (És tényleg nem akarom magammal cipelni a kempingszékemet, ha van nézőknek kialakított ülőrész is, de nézegettem kiállítási képeket, és több helyen is láttam ezt a kempingszékes megoldást.)


2011. jún. 20. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Vannak padok székek,szendvicset pedig vigyél magaddal mert ott csak kürtöskalácsot nasit meg ilyeneket kapsz.Belépő változó,nekünk pl. a gyerekjegy 500FT volt a felnőtt pedig 700.
2011. jún. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hali!


A kutyus papirjait mindekepp vigyed oltasi konyv egyebek. Mi mindig viszunk innivalot meg ennivalot de altalaban azert vannak arusok lacikonyhak:) Kutyanak is vigyel vizet meg tapot de altalaban csap szokott ott lenni. Mi mindig viszunk osszecsukhato horgasszeket siman elfer a csomagtartoba es mobil cucc szoval hasznos holmi:) Eso ellen esokabat meg esernyo:) De szokott lenni nagy sator is ami alatt sokan elfernek:)Jo szorakozast majd:)

2011. jún. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak nézőként megy..=)
2011. jún. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Opssszzi:) Bocsi jogos:) Ott a pacsi:)
2011. jún. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amúgy látom abból amit leírtál te is szoktad a kutyádat kiállításra vinni?:)) Milyen fajta?:) (1. vagyok)
2011. jún. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szió. :)

Na szóval. Üllőhelyek szoktak lenni meg ilyen nagy sátrak. Legalább is ahol legutóbb én voltam, ott volt vagy három-négy nagy sátor. Árnyékként meg ha esetleg eső is esett volna. Ételt lehet ott venni, bár nem olcsó. Lángos, hambi, kürtöskalács meg ilyenek vannak. Azért pár szendvicskét vigyél magaddal. És ha lehet ne felejtsd otthon úgy mint én legutóbb :)

Belépő ár 1000-1500 között szokott lenni.

2011. jún. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egy érdekelne még, a kiállítók és a bírák ugyanúgy folytatják a dolgukat esőben is? Vagy ilyenkor valami fedett helyre vonulnak? Plusz most jutott eszembe mégegy kérdés, kb. meddig szokott egy ilyen tartani, amíg lemegy az összes bírálat?

És van mégyegy dolog ami tuti nem marad itthon, méghozzá a fényképezőm. :)

2011. jún. 20. 16:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Kiallitasra szoktunk jarni de Segitokutyas bemutatokat tartunk nem kiallitani az kutyainkat:) Drotos vizslam van:)
2011. jún. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez érdekes, én nem nagyon szoktam látni olyan helyeket, ahová a nézelődők leülhetnének. Vannak árusok, lángost, süteményeket, fagyit meg ilyesmiket lehet kapni, de általában elég drágák, szóval jobban jársz ha viszel magaddal szendvicseket.

A bírálatok külön kisebb ringekben történnek, a fajták követik egymást a hozzájuk kiírt bírónál. A ring szélénél lehet nézelődni a látogatóknak.

Ha úgy látod, hogy esélyes az eső, akkor vigyél magaddal egy esernyőt. Az eső erősségétől függ, hogy folytatják-e a bírálatokat esőben, ha csak szemerkél, akkor folytatják a bírók, de ha nagyon zuhog, akkor általában megvárják, hogy vége legyen.

2011. jún. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!