Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Említeni kellett volna? (lent)

Említeni kellett volna? (lent)

Figyelt kérdés
Elvittem a kutyusomat veszettség elleni oltásra gondoltam közbe kérdezek egyet.Megkérdeztem ,hogy a kutya miért csipásodik ilyen könnyen (10éves azthittem ,hogy mivel sokat alszik vagy estleg meg ereszkedett a bőr a szeme alatt és bemegy a por..szóval szimpla kérdés volt.),de mondta a doki hogy csinál egy tesztet (kiderül mi a baj és krémet is kérem rá) de csak a végén derült ki hogy ez az egyszerű ki manőver +4000ft volt..:| mielőtt megcsinálta volna a tesztet nem kellett volna velem esetleg közölni-e hogy egy mennyibe kerül?(Hisz így is majdnem elájultam a végösszeghallatán nem még ,hogy kiderült ez a kis semmiség is +4000ft.)
2010. okt. 4. 18:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

De, mindenképp említenie kellett volna...


Utálom az ilyen pénzéhes @&#-kat...

2010. okt. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Neki közölni kelett volna, neked meg rákérdezni. A tesztek nem ingyenesek ugyanis.
2010. okt. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát igen én is ezt gondolom ,hogy elég szánalmas amit csinált ,de utólag már nem tudok mit tenni nem akartam vitatkozni mert az semmi jóra nem vezetett volna ,de majd meg evett a méreg..:S
2010. okt. 4. 18:30
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondolhattad volna, hogy nem ingyenes, meg kellett volna kérdezni. Persze ő is mondhatta volna, de lehet azt hitte nem szamit a pénz, ha nem kérdezed, vagy egyszerűen pénzéhes.
2010. okt. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van ,hogy kérdeznem kelett volna ,de nem gondoltam ,hogy két darab 1 cm-eres papírdarabért és 10mp-es semmiségért ennyi pénzt fog elkérni ...hozzáteszem csak a számlán láttam már ,hogy mennyi is volt szóban egyszer sem mondta..:S
2010. okt. 4. 18:33
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van!Én is felháborodtam volna!Azért ilyet szerintem közölni kellene!De legalább te is megtanultad,h. ha máskor hasonló van,akkor rákérdezel!
2010. okt. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát igen ez nekem is jó kis tanuló pénz volt ,de szó szerint.. Igazán az bosszantott ,hogy kifizettem 20ezer forintot a krémekre(+oltás) és ez megtetézte még az a 4ezer ft.. ha kereken kimondja ,hogy mennyi akkor is megcsináltatom hisz tudni akartam volna, hogy miért is van ez ,de hogy nem is mondja és utána mosolyogva kimondja az árat hát az agyam elszállt..:S
2010. okt. 4. 18:41
 8/14 anonim ***** válasza:
48%
A kutyát nem tartja fontosnak senki? Jajj úgy sántít mióta ráesett a lábára egy tégla, de a röntgen 10000 forintba kerül, nekem meg nincs pénzem, majd meggyógyul magától!
2010. okt. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ezt sértésnek szántad? Vagy nem értem a szarkazmust..:S
2010. okt. 4. 18:47
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tartaná senki fontosnak?A kérdező is írta,h. így is úgy is megcsináltatta volna!De azért szerintem az orvosnak is illene közölni,h. egy ilyen vizsgálat nem pár száz forint!Mert mi lett volna akkor,ha a kérdezőnél nincs elegendő pénz!Szerintem az elég kellemetlen lett volna!
2010. okt. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!