Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Boxeromat vittem ma pároztatni...

Boxeromat vittem ma pároztatni és nem úgy sikerült ahogy kellett volna. Így is sikeres a pároztatás? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Egy-egy menet után a kan a végén mindig fújt 1 nagyot mintha elélvezett volna de aztán simán lejött róla és nem ragadtak össze ahogy illik de a fütyköse korrektul hatalmasra dagadt. Ilyenkor juttat ondót a nősténybe vagy sem? Sajnos lusta a kan és nagyon nincs kondiban és ezt csak kétszer tudta produkálni.
2011. júl. 25. 21:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%
istenem, ha nem értesz hozzá, szaporíts!
2011. júl. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
aza ne szaporits!
2011. júl. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
3%

Hogy te mekkora bunkó vagy!

A kérdezőtől bocsánat, sajnos én sem értek hozzá, de ezt nem hagyhattam szó nélkül.

2011. júl. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ha mindenki így álna hozzá dolgokhoz akkor nem itt tartanánk. Senki sem születik úgy hogy mindent tud. Ha nem vagy hajlandó felvilágosítani akkor legalább ne pofáznál bele.
2011. júl. 25. 21:37
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
Hát az írásod alapján nem vagy tenyésztő, szóvaaal szaporító vagy...meg az anya gazdájára hagyod a felelősségeket, ami a kiskutyákkal együtt jár.
2011. júl. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nőstény az enyém. Én vittem a kanhoz. Mind a két kutya díjnyertes és nem szaporítani kívánom a fajt hanem ha sikerült eljutnom odáig akkor tenyészteni, és 1általán nem célom a fajta elkorcsosítása. Most 2 éves a szuka közel 30 kiló 58 centis marmagasságal arányos fej és test. Első kutyám és először pároztatok szóval komoly válaszokat várok végre...
2011. júl. 25. 21:59
 7/13 anonim ***** válasza:
67%

Első válaszoló azt szerette volna mondani, hogy a magyarországi helyzet egyébként is siralmas, a felelős kutyatartás európai szinten nálunk a béka feneke alatt van.

Itt mindenki azt gondolja, hogy milyen jópofa dolog a kutyákat pároztatni, aztán valami kis pénzért eladni. Semmi egészségügyi szűrés, a papírokról nem is beszélve (törzskönyv)

Azt senki nem gondolja végig, hogy hány kutyát kell elaltatni csak azért, mert a menhelyek és sintértelepek tele vannak gazdátlan kutyákkal.

És igen, a boxer fajtamentők is tele vannak gazdára váró kutyákkal.


Aki nem tenyésztő, az ne akarjon papás mamást játszani a kutyáival. Ezt hívják felelőtlen szaporításnak.

2011. júl. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
Összeragadás nélkül elég valószínűtlen, hogy lesz kölyök. Hozzáértés nélkül minek szaporítasz?
2011. júl. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Boxertenyésztő ismerősöm ("csak"kétszeres aranykoszorús mestertenyésztő)se hoz le almot a győztes kutyáitól sem,mert nem látja biztosítva,hogy minden kölyöknek lesz felelős gazdája.Mostanában nemigen kell a boxerkölyök,még felvásárló se veszi.
2011. júl. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
hanyadik napban van a szuka? Mert mikor én vittem az elsönap csak probálkozás" 2 nap megállt a kannak és össze ragadtak..mondjuk megijedtem..mert nagyon nagyot vonyitot de akkor össze ragadtak vagy 10 percre-7 kölyök lett belöle
2011. júl. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!