Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan kell szerezni agility...

Honnan kell szerezni agility akadályokat?

Figyelt kérdés

Hamarosan épül a környéken (hosszú várakozás után) egy normális, körbekerített kutyafuttató. A többi kutyás mondta nekem, hogy lehetne a futtatón akadálypálya is (agilityhez) és, hogy próbáljam meg elintézni, merthogy az önkormányzatnál dolgozom. Nos kaptam időt rá, hogy szedjem össze a dolgokat, aztán majd meglátják, hogy van-e keret a pálya megépítésére. A következő akadályokra lenne szükségem:

-Palánk [link]

-Palló [link]

-szlalom [link]

-Kukac [link]

-Zsákos kúszó [link]

-Hinta [link]

Ugróakadályok:

-viadukt [link]

-karika [link]

-magasugró akadály [link]

-távolugró akadály [link]


asszem ennyi.

Fontos: Az akadályok legyenek erősen rögzíthetők, hogy még véletlenül se tudják elvinni őket. Sajnos a környéken sok a roma, és többségük a lopósabb fajtából. Ja és még valami. Van valami szabvány, hogy ezeket milyen sorrendben, vagy egymástól milyen távolságokra kell helyezni? Van olyan cég, vagy magánember aki a fent említett akadályokat reális áron tudná beszerezni, vagy épp megépíteni? Előre is köszönöm a válaszokat, a rasszizmustól most tekintsünk el, nem szeretek általánosítani, de a környéken tényleg voltak már efféle dolgok.


2010. okt. 4. 18:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az pl azért hülyeség ha nem mozgatható,mert ugye a kutya mérete szerint kell változtatni az akadályok magasságát,illetve a távolugrón pedig a távolságát.
2010. okt. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
jó, hát nyilván a magasugró rúd állítható. És akkor a távolugró is. Én a rögzíthetőséget elsősorban az olyan akadályoknál gondoltam mint a palánk, a palló és a hinta.
2010. okt. 8. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!