Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Soroksári euronics kutyabarát?

A Soroksári euronics kutyabarát?

Figyelt kérdés

2023. febr. 12. 12:56
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
87%

13. Ez pedig igaz sztori. Az egyik esetnél csak papírtörlővel letörölte a tápról a húgyot a dolgozó. Semmi fertőtlenítés.

Majd egy gyanútlan ember vehet a macskájának kutyahúgyos tápot.


Az állatokat pedig nem utálom, vannak macskáim, hörcsögeim, halaim és egy tacskó kutyánk is. Az átlag kutyásokat utálom, akik a neveletlen, nem szobatiszta kutyáikat mindenhova beviszik és lazán sz4ratják, higyoztatják őket a berendezésre mintha ez természetes lenne.

Ha nem szobatiszta, nem kéne bevinni.

2023. febr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
32%
De ahogy látom nem mindegy az ok, hogy miért nem engedik be őket, és ha ez is köztük lenne?
2023. febr. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
81%
Az átlag kutyások állatai pont nem hugyoznak össze vissza mindenhol.
2023. febr. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
91%

Tudtom szerint nem az.

3: azért, mert jól lehet eke a kutyát szocializálni, illetve mert sok ember mindenhová magával viszi a kutyáját, mert szereti.

2023. febr. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
31%

Uninteligens mosógép felhasználóne privizgessél marhaságokat mert letojom a baromságaidat,inkább dobj be egy calgont legalább leszedi az egy fogadról a rohadás mellől a fogkövet..:)

Attól mert utálod a kutyákat még nem kell agyvérzést kapnod.:)

Nyugodj meg attól megnyugszol.

2023. febr. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
30%

Hát, a kérdésre én sem tudok válaszolni... Amelyik pláza kutyabarát, ott a honlapon fel szokták sorolni a kutyabarát boltokat is. Sok bolt indul úgy, hogy beengedik a kutyust, aztán mikor már a héten az ötödik bunkó hagyja a fifijének, hogy a boltba pisiljon, kakiljon, elgondolkodnak rajta, hogy maradjon-e az engedmény. Sajnos ez pedig valóban előfordul, én is láttam néhány embernél, hogy kiengedett flexin mennek a boltba és a gazát pont nem érdekli, hogy mit csinál a kutyája. Ez amúgy nem csak jólneveltség kérdése, kettő, pár napja velem lévő ideiglenessel is hibátlanul lehoztam a Fressnapfozást, mert figyeltem rájuk...


Azért tartom jónak a kezdeményezést, mert így időt lehet spórolni, megsétáltattad a kutyád, a sok ingertől valószínű, hogy el is fáradt és még a vásárlást is elintézted.

2023. febr. 13. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!