Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez miért működött a kutyámnál?

Ez miért működött a kutyámnál?

Figyelt kérdés

Előre elmondanám, hogy az állatokat tisztelem és nem szeretek rosszul bánni velük, nem is szoktam, és lehet az alábbi eset undorító lesz, de érdekelne miért működhetett.


Lett egy felnőtt tacskó kutyám, és amikor az udvarban munkálkodtam, sokszor nem jöttem be vécére, így kint pisiltem. A kutya ilyenkor odajött és lepisilte a lábamat. Eleinte mondtam hangosan, hogy "nem", majd egyszer gondoltam mi lenne, ha viszont lepisilném. Ilyenkor elment, így ezt 2-3-szor megcsinálva véglegesen leszokott róla. Ez miért működött?



2023. febr. 14. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Mert rájött, hogy nagyobb bunkó paraszt vagy, mint ő.
2023. febr. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez jó volt. :D
2023. febr. 14. 20:46
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Te szeretnél hugyos lenni? :D na ugye
2023. febr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem, mert amikor a barátaimmal találkozunk, a kutyák találkoznak, és ott is láttam már, hogy egymást néha lepisilik, mégsem zavarja őket egymásé.
2023. febr. 14. 20:57
 5/8 A kérdező kommentje:
Másrészt meglepett, hogy ez gyorsabban volt hatásos, mint a "nem"-ezés.
2023. febr. 14. 20:58
 6/8 anonim ***** válasza:
18%
Jesszus M hogyan jut egy ember eszébe,hogy lepisilje a saját kutyáját?!Aztán neked van kedved utána a pisis kutyát simogatni?
2023. febr. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Dominanciát jelzett vele, valszeg azt akartam mutatni, hogy te ide a területére nem hugyozhatsz. Megjelölt téged, miután te is őt, vette a lapot és nem próbálkozott tovább. Kutyák egymást közt ugyan ezért csinálják, dominancia, megjelölés. Nem szabad engedni azt se, hogy kutyával csinálja. Nem tekint a kutyád főnöknek, ez nagyon "súlyos" helyzet ha lepisál a kutyád megjelölés céljával. Mivel a tacskót egyáltalán nem egy öleb, hanem vadász kutya, ezért meg sem lepődök, hogy aki csak úgy tartja ilyeneket tapasztal. A legtöbb tacskós gazdáról nagyon rossz véleményem van, te csak megerősítetted ezt, mert jól látszik, hogy fingod nincs mivel állsz szembe.
2023. febr. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Miért, mivel állok szembe? :( :O
2023. febr. 25. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!