Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik legyen?

Jazmin_12 kérdése:

Szerintetek melyik legyen?

Figyelt kérdés

Kisméretű kutyát szeretnék venni. Már megvan a top 4 de nem tudok választani. Itt van 4 link ahol megtudjátok nézni, és ti ezek közül melyiket ajánlanátok?

[link]

[link]

[link]

[link]



2023. febr. 16. 16:14
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
71%

De az vagy.

Ezt írtad:

“A pulinál kisebb kutya az nem kutya, hanem egér, esetleg macska. Amúgy is minek egy ilyen hanyatló nyugatról származó, zéró funkcióval rendelkező valami?”


Ledegradáltál rengeteg kutyát, mert neked nem tetszenek mert kicsik.

Attól, hogy kicsik még kutyák, ne te döntsd már el mi a kutya és mi nem.

2023. febr. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
33%

#10 *degradálom, nem kell az igekötő


És nem degradáltam, hanem egérnek vagy macskának hívtam. Ami igaz. Ne haragudj, voltál már bármely felsorolt fajta közvetlen közelében? Te sem hívnád kutyának.

2023. febr. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
27%
#11 Nem azért, mert nem tetszenek, hanem azért, mert szegények nem normális kutyák, bár ez legtöbbször a kistermetűek gazdáinak a hibája.
2023. febr. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
89%

Szuleid remelem azert egy fokkal megfontoltabbak nalad kerdezo. Azert kell kiskutya, hogy beferjen a taskadba lovaglas kozben?

Wtf? Szerinted ez a kutyanak jo? :D

Beszeld at a szuleiddel ezt, hogy milyen kutya fer bele nektek anyagilag es idoben is persze.

2023. febr. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
78%

Most egy középuszkárom van, ő kisebb mint egy puli. Ő előtte törpeuszkárom volt. A legjobb barátja egy Westie. Egy barátomnak Bolognesei vannak, tök jó kutyák, mert rendesen kutyaként tartja őket. De a családban van puli és mudi is, szóval viszonyítási alapom is van.

Azért hiszik sokan azt hogy ezek a kicsi kutyák gázosak, mert a gazdáik általában nem kezelik őket a helyükön... Elkényeztetett kis vakarcsokat csinálnak belőlük. De attól ők még normális gazdánál tök jó kutyák. Nem egerek, nem macskák, kutyák. Csak sokan elfelejtenek kutyaként bánni velük.

2023. febr. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 A kérdező kommentje:
De amúgy most nem fogok terelőkutyákat venni. Meg nem házőrző kell hanem kinti és benti kutya. És nem szeretem a nagy kutyákat,mert volt velük egy balesetem és ezért csak kicsiket veszek. + van ilyen hozd be az állatodat hét a sulimban és oda nem engedik a nagy kutyákat, csak az extrakicsiket meg a kicsiket.
2023. febr. 16. 17:32
 17/55 anonim ***** válasza:
78%
Ha ilyen kinti-benti, meg lovagolni is jársz, szóval valószínűleg szeretsz a szabadban lenni és aktív is vagy, akkor én mindenképp a Westiet javasolnàm a felsorolt fajták közül. :)
2023. febr. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
0%
#16 Pont ezt mondtam. :)
2023. febr. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
22%

Ezek a kis görcsök mire jók? Kényes, agyontenyésztett hulladékok... Nem ehetnek akármit, még ezernyi betegségük van...

Nem baj! Az ilyen eszetlen gazdákból élnek ilyen jól az állatorvosok!😆

2023. febr. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
65%
19-es na az ami te vagy ékes példája annak amikor apu és anyu testvérek.
2023. febr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!