Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik tápot válasszam a 2...

Melyik tápot válasszam a 2 hónapos törpe tacskómnak?

Figyelt kérdés

1:

Bárányhúsliszt (35%), fehérje friss bárányhúsból (20%), sárgaborsó, csirkezsír (tokoferolokkal tartósítva), csicseriborsó, lenmag (5%), lazacolaj (3%), hajdina, szárított alma, sörélesztő, algák (0,5%, Ascophyllum nodosum), hidrolizált rákhéj (glükózamin-forrás, 290 mg/kg), fekete áfonya (250 mg/kg, polifenolforrás 75 mg/kg & flavonoidok 35 mg/kg), porckivonat (kondroitin forrás, 180 mg/kg), mannán-oligoszacharidok (170 mg/kg), fűszernövények és gyümölcsök (rozmaring, citrusfélék, kurkuma, 160 mg/kg), frukto-oligoszacharidok (110 mg/kg), Yucca schidigera (mojave jukka) (110 mg/kg), inulin (100 mg/kg), máriatövis (80 mg/kg), homoktövis (80 mg/kg), kamilla (35 mg/kg), szegfűszeg (35 mg/kg), zsálya (30 mg/kg).


2:

Friss nyúlhús (40%), nyúl húsliszt (25%), dehidratált burgonya (20%), olaj, hidrolizált nyúlhús (5%), burgonya fehérje, élesztő (2%), répapép, halolaj (0,5%), monokalcium-foszfát, nátrium-klorid, kálium-klorid, inulin (FOS 1.000 mg/kg), gyömbér (1.000 mg/kg), mannán-oligoszacharidok (260 mg/kg), yucca kivonat.


3:

Friss csirke (18%), dehidratált csirkehús (18%), egész vöröslencse, egész zöldborsó, friss csirkebelsőségek (máj, szív) (7%), csirkezsír (7%), dehidratált pulykahús (4%), tojás (4%), nyers lepényhal (4%), dehidratált hering (4%), halolaj (3%), egész zöldlencse, egész csicseriborsó, egész sárgaborsó, borsórost, borsókeményítő, nyers pulykamáj(1%), só, szárított moszat, friss egész úritök, friss egész pézsmatök, friss egész sárgarépa, friss egész alma, friss egész körte, friss egész cukkini, szárított cikóriagyökér, friss fodros kel, friss spenót, friss tarlórépalevél, friss céklalevél, friss egész vörös áfonya, friss egész kék áfonya, friss egész fanyarkabogyó, kurkumagyökér, máriatövis, bojtorjángyökér, levendula, orvosi ziliz gyökér, csipkebogyó.



2023. febr. 19. 09:21
A kérdező szavazást indított:
1
2
3
10 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Szia melyik tápról írtàl.
2023. febr. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az 1,2 jónak tűnik. De egyeztess a tenyésztővel, hogy ő mivel eteti. A hirtelen tápváltás nem tesz jól egy ilyen fiatal kutyának.
2023. febr. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
A tenyésztőt kérdezd mivel etette eddig.
2023. febr. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Azt hittem a 3.-ast mondjátok.

1.Brit Care Puppy Mini

2.Visán Optimanova Puppy Rabbit

3.Acana Puppy Small

2023. febr. 19. 12:20
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
A hármas tuti nem. A kettes tűnik a legjobbnak utána az egyes. De sztem is tenyésztőt kérdezd meg hogy mivel etetett eddig.
2023. febr. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Kezdésnek olyan táppal etess, amit a tenyésztőnél kapott enni. Nem szabad hirtelen váltani egy kölyök kutyánál.
2023. febr. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hogyhogy a hármas tuti nem?

Eddig mindenki orijen meg acana párti volt, hogy az a legjobb minden kutyának.

2023. febr. 19. 14:55
 8/11 anonim ***** válasza:
58%
Még mindig nem a márka a fő szempont, hanem az összetétel.
2023. febr. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És akkor most a az acana összetétele mégsem jó, pedig eddig mindenki azt mondta, hogy az a legjobb az orijennel egyetemben??
2023. febr. 19. 17:52
 10/11 anonim ***** válasza:
78%

Tetszik a felvetés, kérdező :)

Igen, lényegében az jött le, hogy aki írt, Optimanova > Brit Care > Acana sorrendbe tette őket, ami meglepő. A szavazás alapján kicsit más, de mindenesetre nem az Acana a nyerő.


Én spec. nem etetnék Acanával, szerintem az túl erős az enyémnek, és ugyebár jónéhány kutyánál okozott savproblémát a kis mennyiség miatt - de ez én vagyok, természetesen az egy nagyon jó táp. Szerintem a brit care is teljesen jó, de tényleg amúgy ezek közül bármelyik jó, ha a kutya jól tolerálja. Nem kell egymás között versenyezni, kinek jön ki drágábban az etetés, a lényeg, hogy a kutya jól legyen: jó legyen a kaki, a szőr, az energia, ne pukizza tele a lakást, ne legyen tőle a kutya vagy a szája büdös. Szerintem ezek közül bármelyik alkalmas erre, ízlések és pofonok döntik el, ki mit választ.


De ha nem csak vitaindítónak szántad, akkor természetesen azzal etess még egy darabig, amivel a tenyésztő etetett, és idővel válts csak (ha szükséges).

2023. febr. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!