Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja ezt a kiskutyám?

Miért csinálja ezt a kiskutyám?

Figyelt kérdés
A kutyám (10 hetes) amikor mondjuk a köteles játékával játszom vele, és lóbálom, gyakran a lábszáram közé kulcsolja az állkapcsát, mintha bele akarna harapni. Nem fáj persze, de azért nem szeretem. Megfigyeltem, hogy ezt csak a barna nadrágomnál csinálja! (Általában abban a nadrágban vagyok otthon, és azt viselem, amikor játszom vele). Miért csinálja ezt?
2010. okt. 5. 15:41
 1/9 anonim ***** válasza:

teccik neki a nadrág.

de amugy nem tudom.

nekem is volt egy kutyusom ameik ezt csináta es hat szerinetm az jobban teccik nekik mint a játék XD

2010. okt. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Hát, vagy nem szereti a gatyód, vagy, ha csak játéknál csinálja ezt, akkor lehet a nadrágod csábítóbb, mint a köteles játéka. :) nemtudom őszintén szólva x) ez csak egy elmélet.
2010. okt. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezt csak egy pillanatra csinálja, utána már lódul is a játék után.
2010. okt. 5. 16:02
 4/9 anonim ***** válasza:
rájött a kangörcs :D
2010. okt. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Haha egyébként lány. De mindegy..
2010. okt. 5. 16:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Gőzöm sincs,miért csinálja ezt.De ha nem tetszik,próbáld leszoktatni róla.Told el a lábadtól a kutyát,ha meg akarná harapni.Ha utána nem akar megint lábat rágcsálni,adj neki valami finomat. :)
2010. okt. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

van rágókája? ebben az időszakban mindent megrágnak stb...

de én a te helyedben leszoktatnám erről a "harapdálásról" mert ez még most nemfáj de ezt ő játéknak veszi és később fájni fog...és már nem lesz játék.. fogd meg és tedd arrébb közbe mond azt hogy "Fújj" vagy "Nem" vagy amit akarsz.

2010. okt. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, ezt szoktam, rászólok, h Fúj vagy Rossz és elrakom a játékot. Remélem ez használ.
2010. okt. 5. 20:20
 9/9 anonim ***** válasza:
a kiskutyák már csak ilyenek:) igy probál játszani veled, gondolj bele ha másik kiskutyával játszana, őt is megharapdálná :) de mivel neki nincs ruhája igy a bundáját. kinövi. vegyél neki sok játékot,igy nem fog szétrágni semmit.
2010. okt. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!