Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ilyen a kiskutyám?

Miért ilyen a kiskutyám?

Figyelt kérdés

3 hónapos kölyökkutyám folyton összepisili magát örömében ha meglát, felnőtt kutyákkal barátságos, de nagyon megalázkodó, egyszerűen olyan, mintha nem lenne önbizalma. Ha én is közelítek hozzá, azonnal hasra fekszik, még a fejét is lelapítja.

Hogy adjak neki önbizalmat?


2011. okt. 31. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez valami kölyökkori trauma lehet. Ismerősöm kis apró Csivavája szarik be ha meglát mondjuk engem, de nem is egyszerűen.
2011. okt. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én 5hónapos kiskutyám is ezt csinálta csak ő pisilt mindig amikor kimentem hozzá. Kifogja nőni, már 1éves a kutyám és már nem csinálja ezt.
2011. okt. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kissé érzékeny idegrendszerű. Ha viszed kutyák közé, lehetőleg túl nagyokkal még ne engedd össze. Olyannal sem, amelyikről feltételezhető, hogy lerohanná. Ha mindig jó élmények érik, lassan kinövi majd.
2011. okt. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 dizus ***** válasza:
Azzal semmi gond,ha ennyi idősen téged meglát és örömében összepisili magát.Azért arra figyelj hogy inkább jó élményekkel találja szembe magát még egy pár hónapig és akkor szerez elég önbizalmat.Fontos lehet az is hogy milyen fajta.
2011. okt. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Golden retriever. Mondjuk sejtettem, hogy valami ilyesmi, de nem hiszem hogy túl jót tesz neki, hogy 6 hós macskánk fölötte áll. Ma pl. be kellett tennem a macskát a házba, amíg a kutyával labdáztam,mert a macska szaladt a labda után így a kutya már nem mert.
2011. okt. 31. 14:33
 6/7 anonim ***** válasza:
35%
Ha már egy macsek is ilyen reakciókat hoz ki nála, nagyon érzékeny kutyád lett. Igen úgy néz ki, egy komolyan gyenge idegrendszerű kutyát fogtál ki. Teljesen rendben, mint egy megfelelően egészséges kutya, sosem lesz. Sajnos. Ugye, nem tenyésztőtől vetted? Bár, ha onnan lenne, nem itt kérdezgetnél.
2011. okt. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kutyaoviba nem tudod vinni?

Az "örömpisit" biztosan ki fogja nőni, sok kölyöknél előfordul, de felnőtt pisissel még nem találkoztam:)

2011. okt. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!