Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dobermannak (kiállításra jár)...

Dobermannak (kiállításra jár) melyik a legjobb táp?

Figyelt kérdés
Az acanától sovány eddig azt adtam neki
2010. okt. 5. 16:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Acana Sport&Agility?
2010. okt. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én Orijenre vagy Pro Planra váltanék, esetleg Flatazorra. Mi Flatazor használunk (cane-corso), szintén kiállítási eb. Ha úgy látom, kicsit megy össze, akkor adok a táp mellé neki tésztát / rizst, kacsatepertővel, húsdarálékkal bekeverve. Kiállítások előtt 2 héttel főttrépát és csukamáj olajat / oliva olajat (1-2 evőkanál) kap a kajájára, ettől szikrázik a szőre. Továbbá showk előtt mindig megfürdetem spaciálisan fekete szőrű kutyáknak kifejlesztett samponnal.
2010. okt. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Művészlelkű dobermann - egy igazi kuriózum.
2010. okt. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Orijen 6hal, Orijen Red!!

A világ két legjobb tápja. Mondjuk mellesleg a legdrágább is. Én kiállítási dobermannomnak adom a 6halat 3 éve, gyönyörű, már többször győztes címet értünk el, a versenybírók odavannak érte. Egyébként szerintem is kell neki oliva olajat adni kiállítás előtt egy-két héttel, én is mindig adok, nagyon szép lesz a szőre tőle. :)

Valamint igen, kiállítás előtt mindenképpen vidd el kozmetikushoz, ő megfürdeti, kitisztítja a fülét, esetleg karomvágás stb. Nagyon igényesen kell menni egy kiállításra! Valamint gyakoroljátok be a kiállítási állást, jutalomfalattal. Nálunk pl sokáig gond volt hogy nem akart úgy maradni.:( De mára már minden rendben van! Sok sikert!

2010. okt. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én Royal Caninnal etetek, mellette a kutyák naponta 2-szer futtatva vannak, egész nyáron usztak, gyönyörű kidolgozott testük van. Ez most az uj mánia, hogy kiállitás előtt hizlaljuk disznó méretűre. Ez nem 2 hetes munka, hanem folyamatos, ha megy kiállitásra az eb, ha nem. Egy szép izmos, elegáns dobermannál nincs szebb. Több országban dijnyeretes kutyáim vannak.
2010. okt. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kedves első válaszoló. A magasabb energiatartalmu tápokat azért nem ajánlanám, mert azokat tulzott igénybevétel esetére használják. Versenykutyáknál, szánhúzoknál, vadászkutyáknál stb. Tény, hogy tömeget rak a kutyára, és aránylag rövid idő alatt, viszont a tulzott fehérjebevitel felborithatja a hormonháztartást, ez akár a pajmirigy rossz müködéséhez is vezethet, károsithatja a veséket is.
2010. okt. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, Royal Caninból melyik fajta tápot adod nekik:
2010. okt. 5. 20:29
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem ez jó. nagytestű kutyáknak való. [link]
2010. okt. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kutya? 7-8 hónapos korig szoktam a Startert javasolni, nem nyujtja meg a kutyát, mint általában a junior tápok, szépen egyenletesen fejlődik tőle, utána át lehet váltani a Juniorra, 24 hónapos korig. Utána mehet a felnőtt. A nagyok nekem csak az esti etetésnél kapnak tápot, a reggelinél főzök nekik. És sok-sok mozgás. Attól lesz szép a dobermann:)
2010. okt. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
15 hónapos a kutyus, reggelire mit főzől nekik?
2010. okt. 6. 09:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!