Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai Akitát milyen idős...

Sanyi098 kérdése:

Amerikai Akitát milyen idős kortól érdemes elkezdeni tanítani?

Figyelt kérdés

#Amerikai Akita képzés önállóan!
2023. febr. 23. 09:59
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok

Sok gyakorlás a pórázzal, jutalomfalattal. Idővel sokkal jobb lesz.

2023. febr. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Remélem köszi a segítséget!
2023. febr. 23. 16:06
 13/23 anonim ***** válasza:
89%

Ezt amugy hogy gondoltad kerdezo? Nem ertesz a kutyakhoz, de pont akitat kellett neked venni? Raadasul suliba se akarsz vele menni?

Miert?

Ezt mibol gondoltad, hogy jo otlet lesz? Es maris a kennelrol kerdezel, szoval valoszinuleg ennek a szerencsetlen kutyanak is az lesz a sorsa; mint a legtobbnek, hogy be lesz baszva a kennelbe es ennyi lesz neki az elet, mert szart se ertesz hozza.

Hat csak gratulalni tudok.

2023. febr. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Tudod mit,te ne itélkezz rólam ilyen hangon. De nagyon is értek a kutyákhoz, mint írtam az Akitához nem. Az hogy írod itt a nagy dumát a suliról, hogy nem akarok vele menni szerintem már írtam, hogy nincs suli a közelben. Nekem te ne gratulálj! A kennellel kapcsolatban pedig annyi, hogy én nem gondoltam oda "bebaszni" mint ahogy te kifejezted magad, hanem ha vendégeket várunk és a kis gyerekek és a kutyák miatt szükséges. És ne oszd az észt tudatlanul!
2023. febr. 23. 17:56
 15/23 anonim ***** válasza:
91%
Hát figyi. Amíg ilyeneket kérdezel hogy mit taníts neki először, meg még pórázhoz sem tudod szoktatni, addig nagyon kezdő kutyásnak tűnsz. Az Akita meg különösen nehéz fajta. Ha jót akarsz magatoknak, még most keress neki egy gazdát, aki tapasztalatabb kutyákkal és suliba is tudja vinni, mert ennek így nagyon nem lesz jó vége.
2023. febr. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
93%

Jaja, nagyon ertesz a kutyakhoz, csak a legalapabb dolog se megy, mint a nyakorvhoz szoktatas.

Ok.

😆😆😆

2023. febr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Hívj házhoz járó trénert. Ahova én jártam suliba a kutyámmal, ott is vállalnak ilyet, nem csak csoportos órát.

Milyen kutyákkal volt eddig tapasztalatod? Miért akartál akitát?

2023. febr. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Szia 17. Már volt a tréner ma 2 napja! Eddigi tapasztalatok, és képzések, tacskó, magyar vizsla, és most van 1 német juhász, de ő már nagyon öreg sajnos. De ezek tanítása képzése, gyerek játék volt az Akitához képest! A pórázon már vezettem szépen .
2023. febr. 25. 20:26
 19/23 A kérdező kommentje:
Gondolom a fórum azért lett létrehozva, hogy tanácsot adjunk annak aki rá szorul, nem az észt osztani! Sajnos nagyon sok az ilyen beképzelt okoskodó .....!
2023. febr. 25. 21:00
 20/23 A kérdező kommentje:
Én inkább kilépek. Köszönöm szépen mindenkinek a pozitív kommentet. Sokan segítettetek!
2023. febr. 25. 21:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!