Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az normális, hogy megakart...

Az normális, hogy megakart harapni a kölyök kaukázusim?

Figyelt kérdés
5x5ös térhálóból van elkerítve a placc neki hátul. Kidugja a fejét, de vissza már nem tudja húzni. 2 napja is megcsinálta, akkor hagyta, hogy segítsek neki, de most maximum az elején hagyta, gondolom fájt neki, ahogy toltam volna vissza a fejét, de össze vissza harapdált volna és nagyon nem játékból, egyszerűen pár próbálkozás után nem hagyta, hogy segítsek neki, minden félemódon próbált megharapni, vicsorított meg minden. Aztán fogóval elvagtam a vasat, nagy nehezen sikerült kiszednem, utána nyúlhattam a szájába is, nem csinált semmit. 10 hetes kutyáról van szó.

2023. márc. 3. 06:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
26%
Ne zard be egyedul megijed. Tasd a lakasba tasasagodban. Kicsi meg vedelemre torodesre van szuksege.
2023. márc. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Egyetértek előzőkkel, írnék én mást is, de az nem lenne jó.
2023. márc. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ez a semmi extra kategória. Valószínűleg tökös kutya lesz, ha kelleni fog, ösztönből meg fogja védeni magát, így valószínűleg házőrzésben is jeleskedni fog. Bajban volt, fájt neki, amit csináltál, és igyekezett megvédeni magát. Azért ennek bőven van hátulütője is, de ő még kiskölyök, messzemenő következtetéseket ebből nem tudsz levonni. Viszont jó lenne, ha később már kialakul köztetek egy olyan bizalmi viszony, hogy még akkor sem fordul rád a kutya, ha te fájdalmat okozol neki. De ez még a jövő zenéje, kicsi még.

Ha meg kölyök van a háznál, akkor arra a kerítésre húzz átmenetileg csirkehálót. Csak simán gyorskötözővel felerősíted 10 perc alatt, és nem hergeled a kutyát ilyenekkel, ennyi.

2023. márc. 4. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!