Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Budapesten hol lehet este is...

Budapesten hol lehet este is biztonságosan kutyával futni (sport céllal, futópórázzal), ami nem beton, nem rekortán, és ki van világítva a sötétben?

Figyelt kérdés
2023. márc. 10. 10:32
 1/2 anonim ***** válasza:
76%

Tehat legyen erdo,ahol egyenes foldut van es meg vilagitas is legyen?


Max rekortanon biztonsagos a te bokadnak. En nem lattam meg olyan palyat,ahol nincs rekortan es ne lenne luk vagy kovek itt ott.


A nagy sportpalyakon rekortan van,ugy thdom.


Ha eleg nagydarab ov kutya,akkor barhova mehetsz automentes teruletre. Fejlampa bevilagit egy teruletet elottetek.


Esetleg Gellerthegyet probald meg: ott viszont komoly dolesszog van.

2023. márc. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem kell, hogy erdő legyen. Egy kutyás csoportban merült fel a kérdés. Rekortánon nem szeretik a kutyákat a nem kutyás futók. Nekem kistestűm van, nő vagyok, mi csak hobbiból futunk, de van, aki Hard Dog Race versenyre szeretne felkészülni, csak munka mellett este tudna leginkább futni, most még olyankor sötét van, és a kivilágítatlan helyeken nem érzi magát biztonságban.
2023. márc. 10. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!